Kızlar tuhaf gelecek ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar tuhaf gelecek ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,032 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar tuhaf gelecek ama
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1 iz ama benim tahammülüm kalmadı artık her tarafım ağrıyor karnım aşağı da karnımı her gören ikiz yada üçüz sanıyor doktor da 23 kasımı bekletiyor ya almıyor özel olmasına rağmen. Napayımda bu doktor beni doğuma alsın ya

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1 iz ama benim tahammülüm kalmadı artık her tarafım ağrıyor karnım aşağı da karnımı her gören ikiz yada üçüz sanıyor doktor da 23 kasımı bekletiyor ya almıyor özel olmasına rağmen. Napayımda bu doktor beni doğuma alsın ya
Canım bitmiş zaten bir gün bile kalsa anne karnında o çocuk için faydalı doktorunu dinle bence az daha sık dişini özel de olsa doktorlar erken almıyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank
İlişki doğumu baslatiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlişki doğumu baslatiyo
Tanıdığım biri ilişkiden sonra ertesi gün doğuma gitti😬😬😄

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Sabret vaktinde selametle al kucagina insallah allah kolaylik versin bide böyle söyleme tahammulum kalmadi falan diye bir cok kadin suan senin gibi son ayina selametle gelmek icin nasil cirpiniyor cogu bitmis azi kalmis bi solukda kolaylikla al kucagina 🧿😘

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Surda ne kalmıs 23 ğne canm az daha sabret yazık gelişimini tamamlamamıs tam demekki bebeğşn o yüzden bekletiyor.erken alsa da bebeğinde bi rahatsızlık cıksa rabbim korusun daha mı iyi. Bebeğini kucagına alıp her seyin bittiğini düşün iyi gelecektir az daha sabır. Bak günahlarımız dökülüyor hamikeyken her agrı sızı cektiğimşzde bunları düşğn cok az kalmıs

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar