Kızlar tuhaf gelecek ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar tuhaf gelecek ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,038 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar tuhaf gelecek ama
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gelişimi gayet iyi diyor o yüzden almıyor zaten 36 haftayken 3250 idi kilosu gayette suyu falan da iyi dedi ama yok şekerim var acilden geliyorum şekerim 212 olmuş bişey olsa ilçeden gidecem ben nasıl bu riski alıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar yanlış anlamayın ne olur valla şımarıklık değil yada isyan değil ama şeker falan da olunca çok zorluyor beni bi de ilçedeyim ya hastahane de dr yok bişey yok korkuyorum stres yapıyorum

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh seni o kadar iyi anlıyorum kii oğlumu sağlık sorunumdan dolayı 35 haftalık dogurdum hiç bir sorun olmadı suan da 34 haftalık hamileyim okadar avı cekiyorm ki amelyat oldum çünkü ciddi ağrılarım var doktora diyorum hocam nolur bekletmeyin cok beni dayanamıyorum diye 37 garantilemen lazım dedi ee senin gene 37 olmus işte bazı doktorlar harbi inat 3 gün bile erken gelsin istemiyolar

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
İlişki doğumu baslatiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tanıdığım biri ilişkiden sonra ertesi gün doğuma gitti😬😬😄
Eşimi ikna edemiyorum ki adam 1 aydır korkudan yaklaşmıyor anam ben anlamadım valla diyorum bi kerecik bilmem ne bak 40 günde öyle yok ama maalesef 🙈

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar 37+1 iz ama benim tahammülüm kalmadı artık her tarafım ağrıyor karnım aşağı da karnımı her gören ikiz yada üçüz sanıyor doktor da 23 kasımı bekletiyor ya almıyor özel olmasına rağmen. Napayımda bu doktor beni doğuma alsın ya
Haklısın canım.Ben 30 haftalığım.Kasıklarım hareket edince oturunca ağrıyor.Ama az kalmış biraz daha sabret kuzum.🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1 iz ama benim tahammülüm kalmadı artık her tarafım ağrıyor karnım aşağı da karnımı her gören ikiz yada üçüz sanıyor doktor da 23 kasımı bekletiyor ya almıyor özel olmasına rağmen. Napayımda bu doktor beni doğuma alsın ya
Seni çok iyi anlıyorum cnm bende aynı durumdayım oturduğum yerden gerçekten kalkamıyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende dayanamıyordum artık yazın ortası sıcaktan çok bunalmıştım alın artık diyodum dr um normal istiyosun sabret bebek içerde 1 saat bile kalsa faydalı demişti

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gün verse bile rabbim bilir benimkiler hep gününden önce geldi sabret belki bir kaç güne gelir 🤲☺️

Tüm sayfalar yüklendi.