Kızlar tuhaf gelecek ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar tuhaf gelecek ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,040 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar tuhaf gelecek ama
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar vallaha diyeceksiniz belki abartıyor ama gece boyu uyku yok eee sezeryan işte alacaksın madem gelişimi iyi bekleyelim diyip durmanın ne anlamı var bel fıtığı var ameliyatta olmuştum zaten eee şeker var troid var anam bende yok yok kilo var boy pos var endam var 😂 kendimi manyaklığa vuruyom valla yoksa her dk ağlayacağım geliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adamı ikna ediyom gece tamam diyo sonra annen var sonra tekrar yalvar yakar bak doğum geliyor yapınca tamam diyor bi bakıyorum yok diyor hoca anlar diyecek utanacam dedim dön arkanı yat beni delirtme 🙈🙈🙈😂😂😂

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1 iz ama benim tahammülüm kalmadı artık her tarafım ağrıyor karnım aşağı da karnımı her gören ikiz yada üçüz sanıyor doktor da 23 kasımı bekletiyor ya almıyor özel olmasına rağmen. Napayımda bu doktor beni doğuma alsın ya
Canım az kalmış az daha dişini sık Allahım sabir versin sana

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar vallaha diyeceksiniz belki abartıyor ama gece boyu uyku yok eee sezeryan işte alacaksın madem gelişimi iyi bekleyelim diyip durmanın ne anlamı var bel fıtığı var ameliyatta olmuştum zaten eee şeker var troid var anam bende yok yok kilo var boy pos var endam var 😂 kendimi manyaklığa vuruyom valla yoksa her dk ağlayacağım geliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adamı ikna ediyom gece tamam diyo sonra annen var sonra tekrar yalvar yakar bak doğum geliyor yapınca tamam diyor bi bakıyorum yok diyor hoca anlar diyecek utanacam dedim dön arkanı yat beni delirtme 🙈🙈🙈😂😂😂
Valla 34 haftalığım hamileyken böbreğime stent taktılar altımı afedersiniz annem bezliyo wc ye dahi gidemiyorum ben ağrılarımı anlatmam tatifsizz idrar yolumda koca böbreğe kadar kablo var stent yani haline şükret canım çok zor evet hele benim için zaman degil saniye dahi geçmiyor beterin beteri var az daha sabır

Tüm sayfalar yüklendi.