Kizlar uyumayan bakabilirmi😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar uyumayan bakabilirmi😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar uyumayan bakabilirmi😩
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun bebegime ne oldu bilmiyorun 3 gun once 1 ayı tamam oldu . Sanki huyu deyisdi birden hepp öglen sabah uyurdu geceleri uyumazdi amma simdi ne sabah uyuyor ne gece. Bugun saat öglen sabah 3den beri uyumadi. Gazida yok alti temiz neden uyumuyor bilmiyorum bu saat oldu hic uyumadi uykuya daliyor 1 daka sonra hemen uyaniyor neden acaba?
Benim kızım öyleydi uykuyla alakası olmazdı normalde bebekler uyurlar benimki tam tersi uyumazdı 3 aydan sonra düzelmeye başladı öyle kalmadı

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Cookk amma cokk tesekurler canim öyle bi içimi ferahlatinki aynisini simdi ben yasiyorum😁evet surekli beni istiyo bebegim surekli emmek istiyor bunu göruncr bende strest yapiyorum neden eme istiyor diye. Doymuyormu diye kendimi yiyorum resmenn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

InsaAllah

Canim
Yok yok o minicik olan midesi hafif büyüyor o yüzden o kadar emmek istiyor baktın sütün yetmiyor mama ver ben öyle yaptım çok da memnunum. Bir de emziğe alıştırmanı tavsiye ederim inşaAllah tutar emzik ver onu meme olarak düşünüp emer emer uyur
Cookk amma cokk tesekurler canim öyle bi içimi ferahlatinki aynisini simdi ben yasiyorum😁evet surekli beni istiyo bebegim surekli emmek istiyor bunu göruncr bende strest yapiyorum neden eme istiyor diye. Doymuyormu diye kendimi yiyorum resmenn

InsaAllah

Canim

Benim kızım öyleydi uykuyla alakası olmazdı normalde bebekler uyurlar benimki tam tersi uyumazdı 3 aydan sonra düzelmeye başladı öyle kalmadı
Valla benimki de öyleydi 3.ayda uyumaya başladı

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok o minicik olan midesi hafif büyüyor o yüzden o kadar emmek istiyor baktın sütün yetmiyor mama ver ben öyle yaptım çok da memnunum. Bir de emziğe alıştırmanı tavsiye ederim inşaAllah tutar emzik ver onu meme olarak düşünüp emer emer uyur

Emzik dogdugu gunden alistirdim canim

Yapma yavv 3 aya kadar çekicez hee

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bugun bebegime ne oldu bilmiyorun 3 gun once 1 ayı tamam oldu . Sanki huyu deyisdi birden hepp öglen sabah uyurdu geceleri uyumazdi amma simdi ne sabah uyuyor ne gece. Bugun saat öglen sabah 3den beri uyumadi. Gazida yok alti temiz neden uyumuyor bilmiyorum bu saat oldu hic uyumadi uykuya daliyor 1 daka sonra hemen uyaniyor neden acaba?
Bunlar olağan şeyler canım bir de 1 ayın sonunda gaz pik yapıyor onunda etkisi var ilerleyen aylarda uyku süresi uzar. Yarım kundak yapıp uyutmayi dene bol bol emzir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Büyüdükçe herşey oturmaya başlıyor

Emzik dogdugu gunden alistirdim canim

Yapma yavv 3 aya kadar çekicez hee
Vallahi ben 3 ay çektim inşallah seninki kısa sürer gecem gündüzüm belli değildi şuan 2.5 yaşında bazen yine geceleri uyanır uyumak istemez 😒

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

InsaAllah

Canim
İlk üç ay uyku düzeni değişiyor üçüncü aydan sonra düzene girer merak etme sürekli emmek istemeside sende güvende hissediyor 40 güne kadar kendini anne karnında hissediyor benim kızımda öyleydi 40 insan sonra ama çok güzel uyudu düzene girer merak etme 🥰❣️💙💚

Kuzum sebebini bilemiyorum ama kendi bebeğimde gözlemlediğim birşeyden bahsedeyim şana her yeni aya girdiğinde mutlaka huyu değişiyor ve yaklaşık 1 hafta sürüyor bazen uyku uyumuyor bazen çok uyuyor çoğunlukla huysuzluk oluyor bazen gülücükler saçıyor değişik değişik güncellemeler geliyordu her yeni aya girdiğinde şuanda 13 ayı dolmak üzere ve aynı şekilde hız kesmeden devam ediyor 🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sebebini bilemiyorum ama kendi bebeğimde gözlemlediğim birşeyden bahsedeyim şana her yeni aya girdiğinde mutlaka huyu değişiyor ve yaklaşık 1 hafta sürüyor bazen uyku uyumuyor bazen çok uyuyor çoğunlukla huysuzluk oluyor bazen gülücükler saçıyor değişik değişik güncellemeler geliyordu her yeni aya girdiğinde şuanda 13 ayı dolmak üzere ve aynı şekilde hız kesmeden devam ediyor 🤣
Kuzum nasılsın sana yazaktim bende merak ettim hamilelik nasıl gidiyor

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim
Bende bunu fart ettim her ayda baska şeyler öyreniyorlar🤣😂napalim cekicez artik onlarin canlari sağ olsunn🕊❤

İlk üç ay uyku düzeni değişiyor üçüncü aydan sonra düzene girer merak etme sürekli emmek istemeside sende güvende hissediyor 40 güne kadar kendini anne karnında hissediyor benim kızımda öyleydi 40 insan sonra ama çok güzel uyudu düzene girer merak etme 🥰❣️💙💚
InsaAllah canim dediyiniz gibi olur😍

Kuzum nasılsın sana yazaktim bende merak ettim hamilelik nasıl gidiyor
İyiyim canım sen nasılsın 😍vallahi ne yalan söyliyim 👶🏻 dolayı gündemimiz o kadar yoğun ki hamile olduğumu çoğu zaman unutuyorum. 😅😂🤣.
Sen nasılsın 👯 nasıl uslu duruyorlar mı doktora gittin mi

Aynen canim

Bende bunu fart ettim her ayda baska şeyler öyreniyorlar🤣😂napalim cekicez artik onlarin canlari sağ olsunn🕊❤

InsaAllah canim dediyiniz gibi olur😍
Hem öğreniyorlar hem öğretiyorlar 🤣 kendimi bildim bileli doğuma gidene kadar gece gündüz çalışıtım.
Ama bebekl evde 1 gün geçirmek 1 yıl çalışmaya eş değer bence çalışırken hiç bu kadar yoruldugumu hatirlamıyorum🤣😂😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar