Kizlar uyumayan bakabilirmi😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar uyumayan bakabilirmi😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar uyumayan bakabilirmi😩
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim canım sen nasılsın 😍vallahi ne yalan söyliyim 👶🏻 dolayı gündemimiz o kadar yoğun ki hamile olduğumu çoğu zaman unutuyorum. 😅😂🤣.
Sen nasılsın 👯 nasıl uslu duruyorlar mı doktora gittin mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem öğreniyorlar hem öğretiyorlar 🤣 kendimi bildim bileli doğuma gidene kadar gece gündüz çalışıtım.
Ama bebekl evde 1 gün geçirmek 1 yıl çalışmaya eş değer bence çalışırken hiç bu kadar yoruldugumu hatirlamıyorum🤣😂😅
Gittim kuzum şükür iyiler ikili taramaya girdim sen gittinmi hastaneye

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun bebegime ne oldu bilmiyorun 3 gun once 1 ayı tamam oldu . Sanki huyu deyisdi birden hepp öglen sabah uyurdu geceleri uyumazdi amma simdi ne sabah uyuyor ne gece. Bugun saat öglen sabah 3den beri uyumadi. Gazida yok alti temiz neden uyumuyor bilmiyorum bu saat oldu hic uyumadi uykuya daliyor 1 daka sonra hemen uyaniyor neden acaba?
Gece gündüz olayı canım 2. Ayından sonra biraz düzelir. Onlarında alışma adaptasyon süreci var. Gözlerindeki perde kalkıyor etrafı fark ediyorlar. Geçici bir durum ilk başta zorlanirsin sonra alışırsın canım biraz sabır sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar