Sorum var Kizlar yalvaririm yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar yalvaririm yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yalvaririm yardim edin
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Kizlar bebegim 4 bucuk aylik kabiz oluyor. Mamasini deyiwtim yine duzelmedi wimde daha cok eziyet cekiyor lutfennnnn bilgisi ola yardim etsin cok korkuyorum
Geçmiş olsun.
Mamasına zeytinyağı koy kuzum. Yenidoğan yoğun bakım doktoru söylemişti bana
Biz burdaki cicuklara zeytinyağı veriyoruz kabızlık için demişti. Ama eczaneden alınanlardan olsun demişti

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Canim arkadasimin oğlu da öyle kakasını yapmakta zorlaniyordu gitmediğini doktor denemedigi mama kalmamıştı en son doktor enterogis probiyotik damla önerdi düzenli kullanmaya başladıktan sonra düzeldi.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar bebegim 4 bucuk aylik kabiz oluyor. Mamasini deyiwtim yine duzelmedi wimde daha cok eziyet cekiyor lutfennnnn bilgisi ola yardim etsin cok korkuyorum
Canım bir çay kaşığı zeytinyağı içirebilirsin Bir de kulak çöpü var ya zeytinyağının ama sırf sızma soğuk sıkma zeytinyağı olsun bu kulak çöpünü zeytinyağı batır poposunun etrafını Hani içeriye ittirmeden o şekil uygulama yap inşallah yapacaktır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bu aylarda kabız oluyorlar benim kızımda olmuştu lavman yaptık duphalac kullandık çok iyi geliyor duphalac bence al içir ben çok şey denemiştim hiç biri ise yaramamisti bazı çocuklar tam kabız oluyorlar ne zeytinyağı ne başka bişey işe yaramıyor ins senin evladinda öyle değildir kolay yapar

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun.
Mamasına zeytinyağı koy kuzum. Yenidoğan yoğun bakım doktoru söylemişti bana
Biz burdaki cicuklara zeytinyağı veriyoruz kabızlık için demişti. Ama eczaneden alınanlardan olsun demişti
Canim ewim eczaneden almak icin gitmiwti eczaci katiyen çocugunuza zeytin yagi vermeyin mide bagirsagini kotu duruma koyarsiniz demiw ewimde almamiw o zaman dinlemiyim aliyim oylemi gercekten yardim ediyomu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu aylarda kabız oluyorlar benim kızımda olmuştu lavman yaptık duphalac kullandık çok iyi geliyor duphalac bence al içir ben çok şey denemiştim hiç biri ise yaramamisti bazı çocuklar tam kabız oluyorlar ne zeytinyağı ne başka bişey işe yaramıyor ins senin evladinda öyle değildir kolay yapar
Oyle canim benimkide wimdi oyle naptiysam yaramadi cok kotu duruma duwtu bayaa korktummmmm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar