Sorum var Kizlar yalvaririm yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar yalvaririm yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yalvaririm yardim edin
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Canim ewim eczaneden almak icin gitmiwti eczaci katiyen çocugunuza zeytin yagi vermeyin mide bagirsagini kotu duruma koyarsiniz demiw ewimde almamiw o zaman dinlemiyim aliyim oylemi gercekten yardim ediyomu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle canim benimkide wimdi oyle naptiysam yaramadi cok kotu duruma duwtu bayaa korktummmmm
Vallahi kuzum benim bebeğim 40 gün küvezde kaldı yenidoğan yoğun bakım doktorunun bizzat kendi ağzından duydum hatta tüm annelere marka verdi o zaman bu u alın eczaneden diye zar zor arayıp bulmuştuk. Hemşirede aynısını söyledi.ne için zeytinyağı dedim kabız olmasınlar diye veriyoruz dedi birde yoğun bakımda bebekleri yikamadıkları için o zeytinyağı ile yağlamışlardı vucutlarını besler zeytinyağı dedi hemşire. taburcu olurken de mamasına 1 çay kaşığı kat dedi bana

Neden eczaneden diye soracak olursan asit değeri düşük diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar