Kizlar yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Kizlar yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardım lütfen
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
tmm da tatlım orasi hangi şehirmis hapisteki adamın sigortasi mi kalir üstelik kesilmis cezası diyorsun sen derdini tam anlatamadın sanirjm devlet hapiste olanların ailesine her ay duzenli maddi yardim ediyor ev alis verisi yapıyor kira destegi vsr üstelik yeni bebeklere bez mama yardimi var sen belediye ye başvur bence cnm neresi orası peki
Gaziantep cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar eşim ceza evinde MMA alacak durumum yok Allah rızası için durumu olanlar yardım edebilirmi kızım bide her türlü mmayai icmiyo aptamile alistirmistik hep onu iciyo daha kizm küçük süt verdim onuda içmeyi kabul etmedi Allah rızası için yardım edin lütfen bnim annem babam olsa bu durumlara hiç düşmezdim ama yoklar malesef kaynnam desem yüzümüze bakmiyo bunlar acmi tokmu daha kirada oturuyoruz adam üzerine 500 zam koydu ister çıkın ister oturun diyor bn veremm dedim durumumu biliyorsunuz dedim çıkın evimden diyo cikmassanizz elektriğinizi suyunuzu keserim diyo Allah böylelerine vicdan mahremet versin valla
Öncelikle rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum Allah'ım yüzüne tez vakitte güler de sıkıntıdan kurtulursun. Kaymakamlık belediye gibi yerlere başburabilirsin durumunu izah ederek eşinin hapiste olduğu zaten kayıtlara düşer onlar sana yarfımcı olurlar eminim

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum Allah'ım yüzüne tez vakitte güler de sıkıntıdan kurtulursun. Kaymakamlık belediye gibi yerlere başburabilirsin durumunu izah ederek eşinin hapiste olduğu zaten kayıtlara düşer onlar sana yarfımcı olurlar eminim
Saol cnm tekrra şansımı denicem.diger gittiğimde vermemislerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm sen blediye ye git onlar geri çevirmezler Allah yardımcın olsun tatlım herkesin ayrı bir sıkıntısı var kimse dort dörtlük degl ki insanlar birbirine yardım etmeli
Aynn cnm çok saol yinede

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşim ceza evinde MMA alacak durumum yok Allah rızası için durumu olanlar yardım edebilirmi kızım bide her türlü mmayai icmiyo aptamile alistirmistik hep onu iciyo daha kizm küçük süt verdim onuda içmeyi kabul etmedi Allah rızası için yardım edin lütfen bnim annem babam olsa bu durumlara hiç düşmezdim ama yoklar malesef kaynnam desem yüzümüze bakmiyo bunlar acmi tokmu daha kirada oturuyoruz adam üzerine 500 zam koydu ister çıkın ister oturun diyor bn veremm dedim durumumu biliyorsunuz dedim çıkın evimden diyo cikmassanizz elektriğinizi suyunuzu keserim diyo Allah böylelerine vicdan mahremet versin valla
canım benim Allah yardımcın olur inşallah 🤲 eşini tex vakitte kavuşturur size o evlatlarının hatrina İnan çok üzüldüm keske elimden birşey gelebilse 🥺sen belediyeye git direk anlat bunları inşallah yardımcı olurlar Rabb'im sana ve evlatlarina kol kanat olsun inşallah ağlamamak için zor tutuyorum kendimi 😔

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
canım benim Allah yardımcın olur inşallah 🤲 eşini tex vakitte kavuşturur size o evlatlarının hatrina İnan çok üzüldüm keske elimden birşey gelebilse 🥺sen belediyeye git direk anlat bunları inşallah yardımcı olurlar Rabb'im sana ve evlatlarina kol kanat olsun inşallah ağlamamak için zor tutuyorum kendimi 😔
Çok saol cnm dialriniz çok teşekkür ederim

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Esinizn ailesi.neden zor gunde boyle yapiyo

Esinizn ailesi.neden zor gunde boyle yapiyor😔
Canım.bn bir bbilsem sanki üvey evlat bnim eşim varsa yoksa en büyük oğlu onun üzerine ölçekler Allah böyle ayrimcalik yapanları kahretsin insallah

Canım.bn bir bbilsem sanki üvey evlat bnim eşim varsa yoksa en büyük oğlu onun üzerine ölçekler Allah böyle ayrimcalik yapanları kahretsin insallah

Tüm sayfalar yüklendi.