Kizlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Kizlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,512 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kizlar yardım
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Sorma benim de ikinciydi titreme gelince olduğum yerde kal geliyodu resmen

.
Bende ayni öyle oluyorum dünden beri gece 3 tane yorganla uyudum ya çok acayip bir durum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur canm dgmdan sonra ole gecer yakinda
İnşallah canım ya ilkinde olmamıştı bunda olunca birde virüs zamanı acaba dedim korktum bir an

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Üşütmüşsundur büyük ihtimalle canım ilk dogumumda bende de olmuştu ayağından çorabını patigini üzerinden suveterinj eksik etme

Bende ayni öyleyim canım önce titriyorum sonra ateş basıyor umarım düzelir iki çocukla bide bu çıktı zor oluyor

Rahatladım valla o zaman ciddi bisey değil
Valla kızlar bende 2 ncı kızımda olmusdum.cok çektim o hastalık yüzünden belki 6 sene sonra üçüncüyü doğurdum onda devam etti vallahi çok doktorlara gittim anlamadılar titremekden yorganı sırtımdan bırakamıyodum ama son 2 seendir geçti çok şükür bilmiyorum bu doğumdan sonra yine başlarmi coknzor çok geçmiş olsun nazarda degiyo olabilir oku ufle.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni öyle oluyorum dünden beri gece 3 tane yorganla uyudum ya çok acayip bir durum

İnşallah canım ya ilkinde olmamıştı bunda olunca birde virüs zamanı acaba dedim korktum bir an
Üşütmekten oluyo ben farkettim kendime dikkat etmediğimi bebeğim küvezde kaldı 8 gün e burdada kar va gidip geldim hastaneye üşüttüm sonra sıkı giyindim terledim falan geçti sende bi kaç gün terlet geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar