Kızlar yardım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kızlar yardım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,631 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım 😔
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 35 +2 haftalık hamileyim dün biraz sancım vardı gece adet sancısı gibi denim baktım peçete 2 damla falan kan gördüm bişey olur mu pazartesi günü kontrolüm var ne yapsam korkuyorum 😔
Bence doktora git canım benim erken doğum riskim var mesela doktor ufak bir kanama da gel dedi son 3 ayda da kanama normal görülmüyor çünkü

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 +2 haftalık hamileyim dün biraz sancım vardı gece adet sancısı gibi denim baktım peçete 2 damla falan kan gördüm bişey olur mu pazartesi günü kontrolüm var ne yapsam korkuyorum 😔
Bence acile git hiç olmadı 😟 ne olur ne olmaz baksınlar hem için rahat eder kalp atışını duyarsın rahatlarsın bence git. İnşallah sorun çıkmaz herşey yolundadır 🙏🙏

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 35+2 en ufak bi kanamada bekleme hemen gel demişti çünkü doğum belirtisi oluyormuş yada enfeksiyon beklemeden gidin derm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar