Kizlar yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardim
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47
Kizlar benim oglan 4 aylik ayin 30 da 5 girecek bu 4 ay sendromudur nedir beni bitirdi ne yiyo ne iciyo ne uyuyo ne yere koyunca duruyo napiyim ben sürekli agliyo gece yüz üstü yatmak istyo yere koyuyorum kendini dönderip agliyo doktorumuz mama yedigi icin tadimlara baslaya bilirsin demisti tadim yaptiruyorum bu sefer mama yemek istemiyo cok buyuk skintim napyim ben sizc⁷e🤦‍♀️🤦‍♀️
Canım benimde 4 ayın içinde bizde öyleyiz maalesef mecbur dayanacaz

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ah aha kuzum anlıyorum seni benim oğlan da ağlıyor sakinleşeib diye bekliyorum oda yok daha çok bağırıyor artık ağlamasına çözüm buldum yere koyup onunla oyunlar oynuyorum anca yada değişik şeyler gösteriyorum anca öyle duruyor dün sabahtan aksam kadar uyudu gece uyandı 2 3 saat oynamak zorunda kaldık 😂😂
Sizlere tavsiyem çocuklar ağladığı zaman sizde onlarla ağlama taklidi yapın susuyorlar hemen ben öyle yapıyorum cocuklar hemen susuyor😂😂
Benimkide tadimlarda sorun yok gayet güzel tadiyo ama mama ya geldimmi sira yemiyo 🤦‍♀️ayy 2 gün hic düzgün uyumadi gündüz oturup bende onunla agladim kafayi yedim resmen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar benim oglan 4 aylik ayin 30 da 5 girecek bu 4 ay sendromudur nedir beni bitirdi ne yiyo ne iciyo ne uyuyo ne yere koyunca duruyo napiyim ben sürekli agliyo gece yüz üstü yatmak istyo yere koyuyorum kendini dönderip agliyo doktorumuz mama yedigi icin tadimlara baslaya bilirsin demisti tadim yaptiruyorum bu sefer mama yemek istemiyo cok buyuk skintim napyim ben sizc⁷e🤦‍♀️🤦‍♀️
Normaldir kuzum sürekli düzensizlik oluyor

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Haha o dudakları yerim ya 😂😍büyüğe yapıyorum benim küçük oğlan korkuyor agliyor🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapıyor valla ama oğlum haklı yani ağlarken ben bile irkiliyorum😂😂
Babalar biraz öküz ondan 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar