Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,277 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Normalde çok düzenli ama ilk defa böyle gecikti ve 2 gün önceden mutlaka kahverengi akıntı ile adet olacağımı anlıyorum ve tam gününde oluyorum takvimde gösterilen gününde ilk defa böyle oldu amin inşallah cnm Allah razı olsun inşallah dualarınıza talibim 🤲🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın sabah deneyim cnm neyin içine koyucam şekeri kuzum idrarımı Felan nasıl damlatıcam aydınlatırsan sevinirim kuzum şimdiden teşekkür ederim 🙏🥰❤️
Test yaptinmi canim?

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm yarın yapcm 🤲❤️🥰
O zmn şeker testini anlatayim bir büyük kabin içine ilk idrarını yap sonra başka bir kabin içine 1yemek kasigi şeker at ve onun üstüne dök yarisina kadar 15 dk bekle eger şeker erimiyor olduğu gibi duruyorsa hamilesin eger eridiyse hamile deyilsin ben adet günüme 2gün kalami yapmistim 2gün geciktikten sonra gene test yaptim çikmişti gönlüne göre versin canim,🙏💕

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
O zmn şeker testini anlatayim bir büyük kabin içine ilk idrarını yap sonra başka bir kabin içine 1yemek kasigi şeker at ve onun üstüne dök yarisina kadar 15 dk bekle eger şeker erimiyor olduğu gibi duruyorsa hamilesin eger eridiyse hamile deyilsin ben adet günüme 2gün kalami yapmistim 2gün geciktikten sonra gene test yaptim çikmişti gönlüne göre versin canim,🙏💕
Oyy Allah razı olsn kuzum çok teşekkür ederim yarın sabah ilk idrarımda yapcm ayy inşallah çıkar yaaa dua et kuzum nolur bnmde 2 gün gecikti bugün 2. Gün 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.