Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,211 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Oyy Allah razı olsn kuzum çok teşekkür ederim yarın sabah ilk idrarımda yapcm ayy inşallah çıkar yaaa dua et kuzum nolur bnmde 2 gün gecikti bugün 2. Gün 🤲🥰
Valla derya ne sabirli kizmissin ya 2gun gecmis hala sabah ilk idrari bekliyo ben catlamadan bugun yap test aldinizmi yakin olseydi ben test gondarirdim 10 adet🤔🤣

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Valla derya ne sabirli kizmissin ya 2gun gecmis hala sabah ilk idrari bekliyo ben catlamadan bugun yap test aldinizmi yakin olseydi ben test gondarirdim 10 adet🤔🤣
Ben ise çok sabirsizim hamile kaldığımda çok soğuk boyum kadar kar vardı internetten araştırdım şeker testi yaptim içime dogmuştu hissetmiştim ama allah nasip etmiş cok şükür',🙏🙏💕olmayanlarin da kucağını doldursun yarabbim,🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy Allah razı olsn kuzum çok teşekkür ederim yarın sabah ilk idrarımda yapcm ayy inşallah çıkar yaaa dua et kuzum nolur bnmde 2 gün gecikti bugün 2. Gün 🤲🥰
Ederim kuzum,🤲🙏,,,sonra bize de haber et😉🙂

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Yaptınız mı test 🤭 güzel haberler vardır inşallah 💙

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Ben ise çok sabirsizim hamile kaldığımda çok soğuk boyum kadar kar vardı internetten araştırdım şeker testi yaptim içime dogmuştu hissetmiştim ama allah nasip etmiş cok şükür',🙏🙏💕olmayanlarin da kucağını doldursun yarabbim,🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ederim kuzum,🤲🙏,,,sonra bize de haber et😉🙂
Evetya nasl dayanyo kiz anlamadim sabahtan veri sabahi bekliyo bide 2gun gectida diyo😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar