Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,231 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah kuzum 🥰🤲 evet derya ismim kuzum 28 yaşındayım ocakta 29a gircem senin kaç kuzum tanışalım çok isterim kuzum bnm 🤲🥰
Masallah kuzum bende asena aslen yalova armutluluyum ama esimin görevinden dolayi cankirida yaşıyorum 2 tane evladim var 9 yillik evliyim 26 yasindayim kuzum🤗

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Masallah kuzum bende asena aslen yalova armutluluyum ama esimin görevinden dolayi cankirida yaşıyorum 2 tane evladim var 9 yillik evliyim 26 yasindayim kuzum🤗
Çok memnun oldm kuzum Rabbim evlatlarını size bağışlasın inşallah maşallah ne gzl Rabbim ömürlük etsin inşallah kuzummm çok çok memnun oldm bnnn 🤲🥰

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kız şimdi şeker testi yaptm şeker erimedi olduğu gibi duruyor şuan pozitif gibi 🤲🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum yaa hem gebelik testi alcm hemde Bnde öyle düşünüyorum kuzum gidip kan testi veriyim diye yaa valla hala yok regl 🤲🥰

İnşallah kuzum inşallah dua edin lütfen 🤲🥰🥰
Ay canim inan baya rahatladim 😁testida yaparsin bi gun😉😄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok memnun oldm kuzum Rabbim evlatlarını size bağışlasın inşallah maşallah ne gzl Rabbim ömürlük etsin inşallah kuzummm çok çok memnun oldm bnnn 🤲🥰
Amin kuzum amin bende cok memnun oldum balim❤❤🤗🤗🌹🌹

Testini yapinca haber ver deryacim🤗

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Herşey gönlünce olsun canım şeker testi nedir bilmiyorum ama normal idrar testi veya kan testi vermeliisn kuzum🤲🏻🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.