Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,411 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok yapmadım eczane sağlık ocağı uzak.esime hastaneye gidelim kan verelim diyorum daha erken gecikmeyi bekle diyor.oylr kaldı.sizce bendeki belirtiler gebelik değil mi.bana göre gebelik gibi
Kuzum anlatilarin gebelik belirtisi ama bazen yanilada biliyoruz ki insallah ole degildir insallah gebelik vardir kuzum

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Hadi bakalım minik bir melek müjdesi daha gelecek hissediyorum 😍😍. İnşallah gebesindur kuzum benim 😍
Ayyy ağzından bal damlıyor kuzumm çok teşekkür ederim amin inşallah yaa nolur dua ett lütfen 🤲🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım adetin düzenli mi istersen bir kan testi ver kafan rahat olsun hemen çıkar
Evet düzenli canısı yaa işte o yüzden şaşırdım öyle yapcm cnm bide erken gebelik testi alcm 🤲

Kuzum anlatilarin gebelik belirtisi ama bazen yanilada biliyoruz ki insallah ole degildir insallah gebelik vardir kuzum
Aynen kuzum öyle işte o yüzden sorayım ddim inşallah kuzum inşallah dua edin lütfen 🙏🥰

Eğer normalde duzenli oliyor isen csnim hiç akşama olmuyor ise bence direk kan testi ver varsa çıkar. İnşallah rabbim gönlünden geçeni nasip etsin 🤲🏻
Düzenli oluyor cnm hiç aksamıyor inşallah çıkar kuuzummmm inşallah vardır yaa dualarınıza talibim 🤲🥰❤️

Hadii inşallah kuzum inşallah yaaa amin Allah'ım dualarınıza talibim 🤲🥰❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ayyy ağzından bal damlıyor kuzumm çok teşekkür ederim amin inşallah yaa nolur dua ett lütfen 🤲🥰❤️

Evet düzenli canısı yaa işte o yüzden şaşırdım öyle yapcm cnm bide erken gebelik testi alcm 🤲

Aynen kuzum öyle işte o yüzden sorayım ddim inşallah kuzum inşallah dua edin lütfen 🙏🥰

Düzenli oluyor cnm hiç aksamıyor inşallah çıkar kuuzummmm inşallah vardır yaa dualarınıza talibim 🤲🥰❤️

Hadii inşallah kuzum inşallah yaaa amin Allah'ım dualarınıza talibim 🤲🥰❤️
Test almadinmi kuzum

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Yok yapmadım eczane sağlık ocağı uzak.esime hastaneye gidelim kan verelim diyorum daha erken gecikmeyi bekle diyor.oylr kaldı.sizce bendeki belirtiler gebelik değil mi.bana göre gebelik gibi
Esin bi taksiya binsin gebe testi bulub geterabilyosa getersin oyla stresda kalmayacaksin canim benim silik olsada belli oluyo zaten

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Esin bi taksiya binsin gebe testi bulub geterabilyosa getersin oyla stresda kalmayacaksin canim benim silik olsada belli oluyo zaten
Öyle yapcak kuzum artk ben mrk ediyorum ama sabah ilk idrarla yapmam gerekiyor demi kuzum 🤲🥰

Ya yarın alma bugün al merak ediyorum 🤣😍😍öy

Ya yarın alma bugün al merak ediyorum 🤣😍😍
Alırım bugün seni mi kırcam kız ama yarın sabah ilk idrarla yapmam gerekiyor demi 🙈🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah kuzum dua et lütfen 🤲🥰
Dualarim seninle balimmm rabbim hayirlisi nasip etsin insallah🤲🙏🤗

Öyle yapcak kuzum artk ben mrk ediyorum ama sabah ilk idrarla yapmam gerekiyor demi kuzum 🤲🥰

Alırım bugün seni mi kırcam kız ama yarın sabah ilk idrarla yapmam gerekiyor demi 🙈🥰
Yok istedigin zmana yapabilirsin ben aksam ustu yapmıştım cikmisti🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar