Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,487 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Evde sabah ilk idrarla şekerle test yapabilirsin canim ben adetime 4 gün kala yapmistim eger şeker idrarda ermiyor oldugu gibi duruyorsa hamilesin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Eğer normalde duzenli oliyor isen csnim hiç akşama olmuyor ise bence direk kan testi ver varsa çıkar. İnşallah rabbim gönlünden geçeni nasip etsin 🤲🏻

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Eğer normalde duzenli oliyor isen csnim hiç akşama olmuyor ise bence direk kan testi ver varsa çıkar. İnşallah rabbim gönlünden geçeni nasip etsin 🤲🏻
Normalde çok düzenli ama ilk defa böyle gecikti ve 2 gün önceden mutlaka kahverengi akıntı ile adet olacağımı anlıyorum ve tam gününde oluyorum takvimde gösterilen gününde ilk defa böyle oldu amin inşallah cnm Allah razı olsun inşallah dualarınıza talibim 🤲🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evde sabah ilk idrarla şekerle test yapabilirsin canim ben adetime 4 gün kala yapmistim eger şeker idrarda ermiyor oldugu gibi duruyorsa hamilesin
Yarın sabah deneyim cnm neyin içine koyucam şekeri kuzum idrarımı Felan nasıl damlatıcam aydınlatırsan sevinirim kuzum şimdiden teşekkür ederim 🙏🥰❤️

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım adetin düzenli mi istersen bir kan testi ver kafan rahat olsun hemen çıkar

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım naptin merak etdim🤭

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm daha önce böyle oluyor muydu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normalde çok düzenli ama ilk defa böyle gecikti ve 2 gün önceden mutlaka kahverengi akıntı ile adet olacağımı anlıyorum ve tam gününde oluyorum takvimde gösterilen gününde ilk defa böyle oldu amin inşallah cnm Allah razı olsun inşallah dualarınıza talibim 🤲🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın sabah deneyim cnm neyin içine koyucam şekeri kuzum idrarımı Felan nasıl damlatıcam aydınlatırsan sevinirim kuzum şimdiden teşekkür ederim 🙏🥰❤️
Hadi bakalım minik bir melek müjdesi daha gelecek hissediyorum 😍😍. İnşallah gebesindur kuzum benim 😍

Tüm sayfalar yüklendi.