Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,696 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Ah gec kalmisiz nobetci eczanaler yokmu🙃😁 merakli melahatim valla😉😆
Bilmem ki elim işte vardiyalı çalışıyor varsa da gidemem ki kendim bnde çok mrk ediyorum ama ptesiyi beklicem yada yarını artk haber ederm mrk etme kız dua ette inşallah vardır yaa🙈🤲😀🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 hayırlı haberlerini bekliyoruz 🥰❤️
İnşallah cnm Allah razı olsun dualarınıza talibim çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🥰🤲❤️

Bu arada ben demet canım memnun oldum sende derya galiba ❤️🥰

Yok canım benim sadece adet olcak gibi ağrım vardı ama olmadı adetin ne zaman senin kanda çıktı ama korkma bitanem hemen kötü şey getirme aklina
Bnde memnun oldm kuzum evet bnde derya umutlu bekleyişlerdeym bnde inşallah dualarınıza talibim şimdiden Allah razı olsun çok teşekkür ederim canım 🤲🥰❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ah gec kalmisiz nobetci eczanaler yokmu🙃😁 merakli melahatim valla😉😆
Hahaha tke sen değil bende çok meraklıyım buraya kim yazsa gebelik testi yapıyım hamile miyim acaba diye sanki kendim gibi seviniyorum hahaha heycanlaniyorum

Bilmem ki elim işte vardiyalı çalışıyor varsa da gidemem ki kendim bnde çok mrk ediyorum ama ptesiyi beklicem yada yarını artk haber ederm mrk etme kız dua ette inşallah vardır yaa🙈🤲😀🥰

İnşallah cnm Allah razı olsun dualarınıza talibim çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🥰🤲❤️

Bnde memnun oldm kuzum evet bnde derya umutlu bekleyişlerdeym bnde inşallah dualarınıza talibim şimdiden Allah razı olsun çok teşekkür ederim canım 🤲🥰❤️
Rabbim evlat bekleyen herkeze bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah 🥰❤️🤲

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha tke sen değil bende çok meraklıyım buraya kim yazsa gebelik testi yapıyım hamile miyim acaba diye sanki kendim gibi seviniyorum hahaha heycanlaniyorum

Amin inşallah inşallah kuzum herkese isteyen herkese yaşatsın inşallah 🤲🥰❤️

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 hayırlı haberlerini bekliyoruz

Iyi kalbligim demetim hep oyla Kal kuzum💗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Normalde düzenli bir şekilde adet görüyor muydun kuzum eğer öyle ise test yarin yap bence

Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
İnşallah gebesindir canım erken gebelik testi veyahut kan ver kesin ve net sonuç için

Tüm sayfalar yüklendi.