Kizlar yardımcı olursanız çok sevinirim acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melis123 tarafından oluşturulan Kizlar yardımcı olursanız çok sevinirim acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardımcı olursanız çok sevinirim acil
Konbuyu başlatan Melis123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Melis123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim tam 5 aylik oldu uyku sorunumuz var uyuyor yarim saat içinde 1 saat içinde geri uyanıyor bnde anlamadım gece de uyuyamiyor kafasını sağa sola götürüyor sizce nedeni ne olabilir bilgisi olan var mı

Kizlar bebeğim tam 5 aylik oldu uyku sorunumuz var uyuyor yarim saat içinde 1 saat içinde geri uyanıyor bnde anlamadım gece de uyuyamiyor kafasını sağa sola götürüyor sizce nedeni ne olabilir bilgisi olan var mı
Ufak diye uyku düzeni oluşmadı mı aceba yada bir ağrısı da olabilir diş çıkartıyoda olabilir doktoruna söyle bi sen canım bi kontrol etsin inşallah düzelir

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Herzaman mi bu sekilde uyku duzeni yoktu yoksa yeni gelisen bir olay mi oldu..

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kulagi agriyo olabilr cnm bir doktora götur minnaklarin agzi var dili yok anlatamiyorlarki dertlerini

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yeni bir durum mu peki daha öncede böylemiydi beslenmesini nasıl yapıyorsun kafasını sağa sola götürüyorsa acıkıyor demektir kulağı ağrıda bebek dayanamaz canım ağlar ağrıdan büyük ihtimalle artık 5 aylık beslenme sıkıntısı olabilir bence

Tüm sayfalar yüklendi.