Kızlar yardımînıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar yardımînıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımînıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardımcı olur musunuz benim ilk gebeliğim 10 + 3 günlük hamileyim hastalıktan dolayı pek hastaneye gidemiyorum 2 li 3 lü 4 lü tarama ve renkli ultrasyon varmiş bunlarıñ belli haftalarımı var yoksa isteğe göremi yapılıyo bide bu testler nasıl yapılıyo taramalarda kanmı alınıyo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
11 14 2 li 16 18 3 lü 20 24 detaylı 2 li 3 lü teste kan alınıyor ıstege baglı detaylı utrasonda 25 40 dk inceleniyor tüm organlarına tek tek bakılıyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
2 li 3 lü test down sendromu ıcın bakılıyor eger aldırmak ısteyen olursa o hafta alınıyor gerekli bi test degıl ama detaylı mutlaka yaptırılması gereken bı test 🤗

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardımcı olur musunuz benim ilk gebeliğim 10 + 3 günlük hamileyim hastalıktan dolayı pek hastaneye gidemiyorum 2 li 3 lü 4 lü tarama ve renkli ultrasyon varmiş bunlarıñ belli haftalarımı var yoksa isteğe göremi yapılıyo bide bu testler nasıl yapılıyo taramalarda kanmı alınıyo
Ben 3 tarama testi yaptirdim 20 haftalikken yapti doktorum taramalar kanla yapiliyor 😉😉

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hepsinim zamanı var canm ama bn her iki gebeliğimdede yaptırmadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar