Sorum var Kizlar yarın doktor kontrolüm var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar yarın doktor kontrolüm var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yarın doktor kontrolüm var
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Papatyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Yarın Allah'ın izniyle bir aksilik çıkmazsa doktora gidecem bebeğimin durumuna bakacaz inşallah kendini duzeltmistir sezeryan olmak istemiyom oğlum yeni 1 yaşına girdi sezeryan olsam mahfolur bebeğim ben yanında olmasam uyuyamaz bide 2 bebeğimde geliyor Allah'ın izniyle biraz kıskançlık başlar huysuzlanir hepinizin duaniza ihtiyacım var🌹🤲🙏
Sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim canım iyi düşün iyi olsun bitanem

Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 💕 sezeryan da iki gün normal doğumda 6 12 saat ya da bir gün duruma göre kalıyorsunuz hadi hayırlısı benimki 6 yaşında kıskanıyor vAlla huysuzlasti iyice
Canım ben sezaryen oldum 1 gün yattım önceleri 2 3 gün bile kalan oluyormuş ama artık herkes değişti tabi hekimlerin işi falan da daha iyi 1 günde eve gidebilecek vaziyette oluyor insan

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım ben sezaryen oldum 1 gün yattım önceleri 2 3 gün bile kalan oluyormuş ama artık herkes değişti tabi hekimlerin işi falan da daha iyi 1 günde eve gidebilecek vaziyette oluyor insan
Aynen öyle kuzuum.kimisi daha kısa kalıyor benim ki 2 de gece doğumum oldu bebek gldi vs derken 4 oldu ogunun gecesine kaldık öbür gün de çıktım kuzuum doğum gece işler sabha karşı olduğu için bir gece kaldım Allah herkese yardım etsin kuzum gerçekten sezaryen da zor vAlla sen ne zmn doğum yaptın cnm ?bn Nisan'da

Tüm sayfalar yüklendi.