Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,664 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar durumumuz inanin yok hastane cikislari almk istiyorum ama inanin zor durumdayiz vermk isteyen olursa dinus yaparsa sevinirim

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin cinsiyeti nedir
Erkek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cinsiyeti erkek suan 5 ayina gir,eye az kaldi nasip ederse ama benegi,e bisyper alamadim hep birileri veriyor 3 5 bisyler durumum ölmadigi icin kendimede onada bisyker alamadim

Cinsiyeti erkek suan 5 ayina gir,eye az kaldi nasip ederse ama benegi,e bisyper alamadim hep birileri veriyor 3 5 bisyler durumum ölmadigi icin kendimede onada bisyker alamadim

Cinsiyeti erkek suan 5 ayina girecek insallah dogumuma var ama bisyler alacak durumumuz yok

Cinsiyeti erkek suan 5 ayina girecek insallah dogumuma var ama bisyler alacak durumumuz yok

Son düzenleme:

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm yanlıs anlamazsan bişey dicem. İlla hastane cıkısı mı lazım ki bnm durumum oldugu halde fazla masraf olmasın die öle cıkıs falan almadım bi takım çamasırını hastanede giydirdim ne gerek var ki hastane cıkısına falan. Bi de durum yokken illa hastane cıkısı olmasının gerektiğini düşünmüyorum ben. İnsan ne bulduysa onu giyrmeli bence. Benim ilkim oğlandı kıyafetleri kimseye vermedm ikinci de kızdı sadece gezmelik aldım 4 5 takım gerisini günlük hep abisininkileri giydi. Komsular gelirdi kız bu erkek mi derdi gülerdim he erkek derdim. 😂 Üçüncüde kız ablasının abisinin karısık giyiyo. Yani illa da bi hastane cıkısı olmasına gerek yok ki.

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm yanlıs anlamazsan bişey dicem. İlla hastane cıkısı mı lazım ki bnm durumum oldugu halde fazla masraf olmasın die öle cıkıs falan almadım bi takım çamasırını hastanede giydirdim ne gerek var ki hastane cıkısına falan. Bi de durum yokken illa hastane cıkısı olmasının gerektiğini düşünmüyorum ben. İnsan ne bulduysa onu giyrmeli bence. Benim ilkim oğlandı kıyafetleri kimseye vermedm ikinci de kızdı sadece gezmelik aldım 4 5 takım gerisini günlük hep abisininkileri giydi. Komsular gelirdi kız bu erkek mi derdi gülerdim he erkek derdim. 😂 Üçüncüde kız ablasının abisinin karısık giyiyo. Yani illa da bi hastane cıkısı olmasına gerek yok ki.
Aynen bende oglumun elbiseleri sakladim inşallah kizim dünyaya gelsin gundelik giydirecem dişari için alacam oldi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende oglumun elbiseleri sakladim inşallah kizim dünyaya gelsin gundelik giydirecem dişari için alacam oldi
Ya zaten öle olmalı. Yazık günah kac ay giyiyo kş sanki bebekler hemen büyüyolar zaten. Almıs başını gidiyor zamlar her hafta herseye zam geliyo kıtlık kapıda grirdim girecek diyo allahım korusun. Hal böyleyken israfa ne gerek var değil mi

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Abla hic yok olsa iyide bi kac birileri verdi onuda az yani yikayip kurumaz ki degisik.ik giydireyim diyim hani cocuk ciplak ta kalmz abla

Ya zaten öle olmalı. Yazık günah kac ay giyiyo kş sanki bebekler hemen büyüyolar zaten. Almıs başını gidiyor zamlar her hafta herseye zam geliyo kıtlık kapıda grirdim girecek diyo allahım korusun. Hal böyleyken israfa ne gerek var değil mi
Israf degil abla gereği olsa fazlasini istemem bi kc veren oldu allah razi olsunda surekli degistikleri icin desgiklik olmasi zart oluo

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Abla hic yok olsa iyide bi kac birileri verdi onuda az yani yikayip kurumaz ki degisik.ik giydireyim diyim hani cocuk ciplak ta kalmz abla
Yok cnm tabiki cıplak kalmaz rabbim verdiğini açda bırajmaz cıplakta. Ama ben sana onu demedim yani hastane cıkısı yazmıssın ya illa diyorum hastane cıkısı mı olacak. Burdaki yollayacak arkadaslar bebeklerinin takım veya tekleme kıyafetlerini de yollasa olmaz mı yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar