KIZLAR YENIYIM YARDIM EDIN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynanur tarafından oluşturulan KIZLAR YENIYIM YARDIM EDIN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,521 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR YENIYIM YARDIM EDIN
Konbuyu başlatan Aleynanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı

Aleynanur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben daha yeniyim yani ilk defa Anne olucam ilk defa hamile kaldim normal doğum yapan anneler bana yardımcı olabilir mi ben çok korkuyorum normal doğumdan özelde olucak doğumum ama ne yapacağımı bilmiyorum korkulacak gibi mi gerçekten nolur yardım edin☹☹☹☹

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben daha yeniyim yani ilk defa Anne olucam ilk defa hamile kaldim normal doğum yapan anneler bana yardımcı olabilir mi ben çok korkuyorum normal doğumdan özelde olucak doğumum ama ne yapacağımı bilmiyorum korkulacak gibi mi gerçekten nolur yardım edin☹☹☹☹
Kac haftaliksin canim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kendini strese sokma bebeğinde etkilenir hamileliğinin tadını çıkar daha yolun başındasın düşünme doğumu falan Allah kolaylık veriyor kolay doğum yoktur canım anne olmak kolay değil ama dayanılamayacak gibide değil kendini şimdiden böyle bunaltma akışına bırak boşver düşünme 😘😂😂

Gulten

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk olacak korkunun ecele faydasi yok o her turlu gelecek sadece kucagina alacagini dusun bazi anneler korku filmi gibi anlatiyor cok yanliş bisey insanin piskolojisini bozuyorlar resmen guzel dusun sonunda cennet kokusunu alacaz allahin izniyle 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kız bismillah onları şimdiden ne düşünüyorsun 😁

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim 5 6 haftalıkken doğumu düşünmedim ne yalan söyleyim 😅😅 kız düşünecek o kadar şey varken 😅😅
Film şeridi gibi böyle gözümün önünden geçmişti ilk öğrendiğimde nasıl doğuracağım ben ya demiştim eşime 🤦‍♀️😂😂ama sonrasında dediğin gibi cinsiyeti öğrenene kadar cinsiyeti düşündüm sonra kime benzeyecek ismi ne olacak mide bulantısı yanmalar hoopppp doğurdum 🤦‍♀️😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar