Sorum var Kızlar yine ben, bıktınız dimj benden?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Kızlar yine ben, bıktınız dimj benden? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yine ben, bıktınız dimj benden?
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oy kıyamam ben aşkıma cnaim benim iyi çıkmış ama şükür diğer dişleri daha kolay çıkar inşallah canim benim öp yerime haha benim oglanda dişleri çıkınca ısırıyordu beni zor emziriyordum🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

❤️❤️
Öperim canım benim. İnşallah teyzesi inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir canım haklısın

Bende böyle düşündüm, yinede sorayım dedim, teşekkürler❤
Rica ederim canım

gözəlqiz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kusura bakmayın her dakka soru soruyorum. Gurbetteyim hiç kimse yok yanımda o yuzden buraya soruyorum. Ben 7 haftalık oldum nerdeyse doktorum hala ultrasona salmadı beni. Bugün gittim kan tahlilerime baktı temiz dedi. 9 şubatta gel usg yapalım dedi. 9 şubat nasip olursa 10 haftalık olucam. Doktorum rus ayrıntılı konuşamıyorum dil bilmediğim için, eşim tercüman oluyor. Bu durum normalmi ya.
Gösəlim mən 7 həfdəyəm mən getdim uşaq matqaya düşməmişdi dedi düşəcək sora getdim düşmüşdü mən heç analiz verməmişdim indi məndədə dedi ki 12 həftəsində gəl tam baxaq narahat olma mən rasiyadayam ama həkimim Azərbaycanlidi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kusura bakmayın her dakka soru soruyorum. Gurbetteyim hiç kimse yok yanımda o yuzden buraya soruyorum. Ben 7 haftalık oldum nerdeyse doktorum hala ultrasona salmadı beni. Bugün gittim kan tahlilerime baktı temiz dedi. 9 şubatta gel usg yapalım dedi. 9 şubat nasip olursa 10 haftalık olucam. Doktorum rus ayrıntılı konuşamıyorum dil bilmediğim için, eşim tercüman oluyor. Bu durum normalmi ya.
Türkiye de doktorların geneli kese görülmezse 10 gün sonra tekrar gel der. Ordakilerin düşüncesi farklı demek ki 10 haftalıkta sağlıkli gebelikse kese de görülür kalp atışı da duyulur biraz garantici doktorlar demek ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah Allah kuzum 6 haftada ultrason bakmasi lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar