Kızlar yıne ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Kızlar yıne ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yıne ben
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yenı dogan bebekler kaç saat aralıklarla beslenmeli ben hem sütümü sağıp verıyorum hem mama ama saatleri bılemedım yanı bazen 3 saat oluyur 3bucuk bazen 2saat oluyor cok taze anneyim ilk bebegım oyuzden pek tecrübe sahibi degılım bılgılerınıze ihtiyaçım var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yenı dogan bebekler kaç saat aralıklarla beslenmeli ben hem sütümü sağıp verıyorum hem mama ama saatleri bılemedım yanı bazen 3 saat oluyur 3bucuk bazen 2saat oluyor cok taze anneyim ilk bebegım oyuzden pek tecrübe sahibi degılım bılgılerınıze ihtiyaçım var
Mamayı 3 saatte bir vermen lazım kuzum 2 saatte bir emzirmen lazım

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumu yarım saatte emzirirdim artık sütum yetmedi die mama veriyordum 1saate verirdim 2olcek yapardım mama 1bucuk saat sonra emerdim yeniyse yarım saate bi süt ver mama sadece gece ver bence

Kaç aylık canım yarım saatte bir emzir baktın doymuyor 10 dk bekle sonra mama yap ver

A

Adsız anne adayı

Guest
Ben iki saatte bir mama veriyordum sütüm hiç yeterli gelmediği için emdikten sonra çığlık atiyordu doymadigi için ilk ay 30ml sonra artırarak devam ettim bebeğine göre hareket et daha doğrusu böyle olur baktın sutunle uykuya daliyo mamayı uyumadigi veya doymadigi zamanlar ver benimki hep ağlardı uyumazdi ben devamlı vermek zorunda kalirdim hala da öyle yapıyorum sende kendi bebeğine göre hareket et sağlıcakla kalın 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar