Kizlar yine ben☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kizlar yine ben☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yine ben☺
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melibal

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım geçen öyle oldu ne yaptıydam ateşi düşmedi hastaneye gòtürdüm doktor soğuk almış dedi birde bak ağzına damağınfa kızaran şişen bir yeri varmı ozaman dişten oluyor dikkat et terliyken esintiye çıkarma hemen hasta oluyorlar
Hastada değil anlamadim dişimiz biran önce gelsin biraz da halsizlik var canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen oğlunu oku canım diş bende çok ateş yapmaz fiye biliyorum ki kayra 8 tane çıkardı birinde bile ateş olmafı düşün
Haksızlık var ayşem ya bu dişse ne zormuş okuyorum eşimin okuması çok iyi dir okuyor sürekli

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar gece saat 2 gibi oğlum için uyandığında oğlum cayır cayır ateşten yanıyordu hemen ateşini ölçtüğümde 38.4'tü balkona çıkardım üstünü falan çıkardım sonra ateşi düşmeye başladı oğlum Hasta da değil acaba Diş mi dün yoğurt da verdim acaba yoğurt alerji yapıp Ateş mi yaptı vücudunda herhangi bir alerji belirtisi de yok Bir de belki saçma gelebilir ama kaynanamlara gittiğimde oğlumla ay buna kadar beyaz tenli Bu ailenin en yakışıklı oğlu olacak eltim oğlunu benim oğlumun yanına koyup Ay senin oğluna kadar beyaz Benim oğlum çok esmer duruyor Bu tür kelimeler söylediler kilolu falan dediler acaba nazarda olmuş olabilir mi nazar ateş yapar mı Çok uzun oldu kusura bakmayın.🙂
Canım alerjiden ateş olmaz diş olabilir nazarda olabilir bol bol oku

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı salyası vardı bizde okuyoruz rabbim herkezin niyetine gire versin bazi yerlerde diş çok fazla ateş yapmaz diyor insanin aklı karışıyor

Diş bu kadar ateş yapmaz diyor google de anlamdım şu an o kadar pis eltilerime karşı ağzımı bozmak istiyorum ki yani küfür bile ederim o derece Rabbim onların pis niyetlerini onlara karşı çevirsin inşallah yılan eltilerimin ağzından Maşallah kelimesi düşmezdi benim oğluma karşı Maşallah kelimesi bile demiyorlar canım
Amin inşallah canım eltimin oğlunun artık ateşten yanakları al al olmuştu 39 a çıkmıştı acile gitti dış demişti belli olmaz çocuktan çocuğa fark eder canim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun dua oku birde dişinden olabilir canim dikkat et takip et sevmiyom böyle konuşan insanları maşallah demek bu kadar zormu
Maşallahu la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim bu duayı bı de Ayetel Kürsi yi sürekli üstüne oku canım nazar olabilir ben nazara inanıyorum rabbim korusun inşallah ❤️🤲alerji ateş yapmiyo canım belki diş dönemine girmiştir Allah şifa versin canım😘

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım eltimin oğlunun artık ateşten yanakları al al olmuştu 39 a çıkmıştı acile gitti dış demişti belli olmaz çocuktan çocuğa fark eder canim
Canim bende gece uyandigim zaman oğlumun yanakları da kırmızı olmuştu çok korkmuştum

Am
Maşallahu la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim bu duayı bı de Ayetel Kürsi yi sürekli üstüne oku canım nazar olabilir ben nazara inanıyorum rabbim korusun inşallah ❤️🤲alerji ateş yapmiyo canım belki diş dönemine girmiştir Allah şifa versin canım😘
Amin canim ALLAH razi olsun bende inanıyorum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar gece saat 2 gibi oğlum için uyandığında oğlum cayır cayır ateşten yanıyordu hemen ateşini ölçtüğümde 38.4'tü balkona çıkardım üstünü falan çıkardım sonra ateşi düşmeye başladı oğlum Hasta da değil acaba Diş mi dün yoğurt da verdim acaba yoğurt alerji yapıp Ateş mi yaptı vücudunda herhangi bir alerji belirtisi de yok Bir de belki saçma gelebilir ama kaynanamlara gittiğimde oğlumla ay buna kadar beyaz tenli Bu ailenin en yakışıklı oğlu olacak eltim oğlunu benim oğlumun yanına koyup Ay senin oğluna kadar beyaz Benim oğlum çok esmer duruyor Bu tür kelimeler söylediler kilolu falan dediler acaba nazarda olmuş olabilir mi nazar ateş yapar mı Çok uzun oldu kusura bakmayın.🙂
Geçmiş olsun canım maşallah diyorlarsa nazar değildir diye düşünüyorum bende de var eltiler kızımı giydirdim mi göze geliyor hep maşallah derler ishal de var mı dişte olabilir hemen nazara yorup kendini yıpratma

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun cümlemizin çocuklarını inşallah
Senden de razi olsun

Geçmiş olsun canım maşallah diyorlarsa nazar değildir diye düşünüyorum bende de var eltiler kızımı giydirdim mi göze geliyor hep maşallah derler ishal de var mı dişte olabilir hemen nazara yorup kendini yıpratma
Yok canim maşaALLAH demiyorlar şunalik ishal yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar