Sorum var Kizlar yorumlarınıza cok ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar yorumlarınıza cok ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yorumlarınıza cok ihtiyacim var
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Pyle geçiyor ama ara ara karnım kasiliyor böyle sanki vajinaya baskı yapıyor idrar gelme hissi oluyor bende anlayamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hareketlerini takip ediyorum canim hareket ediyor hatta çok hareketli ama bu kasilmalar ve ayak da yürüyemiyorum

Hareketlerini takip ediyorum canim hareket ediyor hatta çok hareketli ama bu kasilmalar ve ayak da yürüyemiyorum
Yok canım öyle geçiyor ara ara karnım sertlesiyor böyle idrar gelme hissi okuyor yürüyemiyorum resmen sonra geçiyor böyle ara ara oluyor
Gayet normal kuzum artık son zamanlardasiniz

😍😍😍

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tam 35 haftalik hamileyim bebeğimin gelişimi de 2 hafta geride kac gündür vajinam ve kasiklarim da bir baskı var yürümek de güçlük çekiyorum çok kötü ağrıyor sağıma soluma donemiyorum arada adet sancisina benzer ağrım oluyor geri gidiyor ne yapıyım bilmiyorum
Karnın genisliyor sancın ondan geride olması ise dua et düzelir istersen korkuyorsan bir doktora görün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar tam 35 haftalik hamileyim bebeğimin gelişimi de 2 hafta geride kac gündür vajinam ve kasiklarim da bir baskı var yürümek de güçlük çekiyorum çok kötü ağrıyor sağıma soluma donemiyorum arada adet sancisina benzer ağrım oluyor geri gidiyor ne yapıyım bilmiyorum
Dinlenince geçiyor mu peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar