Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kubraemir34 tarafından oluşturulan Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,741 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???
Konbuyu başlatan Kubraemir34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol sil vücudunu bacak ve kol eklem yerlerine ıslak bez koy benim oğlum da 2 gündür ateşli 40 la hastaneye götürdüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38 çok aşırı değil ondan sonrasına dikkat et bizim gece 39.6 lara çıkıyor her dk ölç ateşini
Alninda yok ama koltuk alti 39.6 gosteriyor anlamadim ben ya

Lesyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Oglumun atesi var nasil düser acaba??
Canım evınde hakıkı zeytınyagın varsa içine guzelce sarımsak ez bir kac diş. Sonra guzelce ayagının altına sürüp çorap gıydır. Sabaha kadar bir kac defa yap.bu arada da soguk uygulama yap. Sabaha hıcbırseyı kalmayacak ıns. Ben oglumda hep boyle yaparım. İlaçsız bır sekılde atlatıyoruz cok sukur. Öksürükte ateste mutlaka yapın. Dolabınızda bulunsun bu karısım.

Ayrıca atesten korkmayın. Bebegınızin savunma sıstemının calıstıgını gosterır. Atesı ilaçlarla baskılamayın. Bagısıklık sıstemını bozmus oluyoruz. O yuzden dogal yontemlerle atesı düşürmeye calısın. Ve özellıkle bır suru yontem içinde bu sarımsajlı zeytınyagı bırebır etkılı..yagını sürüyorsunuz ayak altına.

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun canım. Benim bebeğimin de üç gündü ateşi 38.5 tu ne yaptım düşmedi ilaç sirkeli su falan işe yaramadı ablam bebeğinin ayağının altına limon sür ve çorabına da sür giydir iki üç defa üst üste dene dedi yaptım gerçekten bi beş dakka içinde ateşi düştü çok şükür 🙏 sende dene ayağının altına limon sür düşer inşallah 🙏♥️

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Benim bebeğimin de üç gündü ateşi 38.5 tu ne yaptım düşmedi ilaç sirkeli su falan işe yaramadı ablam bebeğinin ayağının altına limon sür ve çorabına da sür giydir iki üç defa üst üste dene dedi yaptım gerçekten bi beş dakka içinde ateşi düştü çok şükür 🙏 sende dene ayağının altına limon sür düşer inşallah 🙏♥️
Tesekkurlwr canim. Denicem😇

Canım evınde hakıkı zeytınyagın varsa içine guzelce sarımsak ez bir kac diş. Sonra guzelce ayagının altına sürüp çorap gıydır. Sabaha kadar bir kac defa yap.bu arada da soguk uygulama yap. Sabaha hıcbırseyı kalmayacak ıns. Ben oglumda hep boyle yaparım. İlaçsız bır sekılde atlatıyoruz cok sukur. Öksürükte ateste mutlaka yapın. Dolabınızda bulunsun bu karısım.

Ayrıca atesten korkmayın. Bebegınızin savunma sıstemının calıstıgını gosterır. Atesı ilaçlarla baskılamayın. Bagısıklık sıstemını bozmus oluyoruz. O yuzden dogal yontemlerle atesı düşürmeye calısın. Ve özellıkle bır suru yontem içinde bu sarımsajlı zeytınyagı bırebır etkılı..yagını sürüyorsunuz ayak altına.
Cok tesekkurler canim bilgi icin bi koseye yazicam. Ates beni çok endişelendiriyor nedense bi turlu alisamadim 😏

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Benimki yeni iyileşiyor.. 2 gün sabaha kadar alnına ıslak bez koyduk. En az 4 saat arayla calpol dolven dönümüşlü verebilirsiniz.. Tabi hep çok yüksekse ateşi 🙏 Geçmiş olsun 🙏 🌺

Benimki yeni iyileşiyor.. 2 gün sabaha kadar alnına ıslak bez koyduk. En az 4 saat arayla calpol dolven dönümüşlü verebilirsiniz.. Tabi hep çok yüksekse ateşi 🙏 Geçmiş olsun 🙏 🌺
Tabi gece pek o da uyuyamadığı için arada kaldırıp tuzlu çubuk yedirdim TV izlemeye gidelim falan dedim de şurup dokunmasın diye.. Geceden sabaha pek vermek istemedim midesi boş diye. Tabi küçükse emzirme kolaylığı var sizde.. Hazır yemek 😄🤗🙏🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar