Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kubraemir34 tarafından oluşturulan Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,799 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar yuksek atese ne iyi gelirr???
Konbuyu başlatan Kubraemir34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Lesyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Sirkeyi ateş düşürmede önermiyorlar daha çok çıkarıyormuş bilgin olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😳 Ateşten korkulmaz mı ya, beni havale geçircekken zor yetiştirmişler hastaneye, oğlumu 39.6 da zor yetiştirdim hastaneye gözleri dönüyordu, çevrem de bi dünya engelli kalan var yüksek ateşten. Hiç rahatlık gösterilcek bir konu değil..
Benım diger yazdıklarımı okudunuz mu? Ates bu kadar yukselırken yan gelıp yatmıyoruz.ates 37,5 olmadan bile kendını gosterıyor. Hemen uygulamaya gecmek lazım. Atesın yukselmesını beklemeden.ben yardımcı olmak adına yazdım. uygulayıp uygulamamak sizin elinizde. Her zaman arastırıcı olmak ve dogal yontemler arasıyınca olmak lazım. Cunku artık hersey zararlı olmaya basladı. Cocuklarımız ve bızler için.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benım diger yazdıklarımı okudunuz mu? Ates bu kadar yukselırken yan gelıp yatmıyoruz.ates 37,5 olmadan bile kendını gosterıyor. Hemen uygulamaya gecmek lazım. Atesın yukselmesını beklemeden.ben yardımcı olmak adına yazdım. uygulayıp uygulamamak sizin elinizde. Her zaman arastırıcı olmak ve dogal yontemler arasıyınca olmak lazım. Cunku artık hersey zararlı olmaya basladı. Cocuklarımız ve bızler için.
Yan gelip yatmıyoruz tabiki hiç belirti vermeden 5 dk içinde çocuğumun ateşi 39.6 ya çıktı, ateş çıkma belirtisi verdiğin de ugulanabilir tabiki. Size de kötü birşey dediğim yok yine de teşekkürler bilgi için

Tüm sayfalar yüklendi.