Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,054 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar icimi dökmek istiyorum sizlere esim cocuk olduktan sonra benle fazla ilgilenmiyor muhabbet etmez benden cok arkadaşlariyla takilir kuş besler hep onlara odakli yapamiyorum artik beni ailemden uzak tutmaya calisiyo ailemi saymiyor kaynanamla hic geçinemiyorum ayni evde yaşıyorum her şeye laf eder makinaya elbise attimi laf eder pintilik deseniz laf taşıyıcı deseniz her şey var esim babasina cok duskun ne derse onu yapiyor artik doldum ailemede üzülmesinler diye demiyorum ama laflarin altinda kalmam ben birde 17 yasinda evlendim simdi 19yasindayim oglum var cok pismanim evlendigime elimde mesleğim vardi kuaförluk yapiyordum ailemi dinlemedim severek evlendim🥺
Allah yardımcın olsun canım bebeğin biraz büyüsün hemen işe dön bence kaynanan madem çok biliyor çocuğa da baksın sen paranı kazan kocan da ancak o zaman anlar senin kıymetini.. şimdi ne zaman gelse evdesin elinin altındasın kıymet bilmiyor erkekler böyle olunca

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım bebeğin biraz büyüsün hemen işe dön bence kaynanan madem çok biliyor çocuğa da baksın sen paranı kazan kocan da ancak o zaman anlar senin kıymetini.. şimdi ne zaman gelse evdesin elinin altındasın kıymet bilmiyor erkekler böyle olunca
Aynen canim evlenirken canim cicim sonra hemen degisiyolar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar icimi dökmek istiyorum sizlere esim cocuk olduktan sonra benle fazla ilgilenmiyor muhabbet etmez benden cok arkadaşlariyla takilir kuş besler hep onlara odakli yapamiyorum artik beni ailemden uzak tutmaya calisiyo ailemi saymiyor kaynanamla hic geçinemiyorum ayni evde yaşıyorum her şeye laf eder makinaya elbise attimi laf eder pintilik deseniz laf taşıyıcı deseniz her şey var esim babasina cok duskun ne derse onu yapiyor artik doldum ailemede üzülmesinler diye demiyorum ama laflarin altinda kalmam ben birde 17 yasinda evlendim simdi 19yasindayim oglum var cok pismanim evlendigime elimde mesleğim vardi kuaförluk yapiyordum ailemi dinlemedim severek evlendim🥺
Kuzum buda senin imtihanın miş rabbim yardımcın olsun canım Allah'ım geçim huzur mutluluk versin inşallah eşinle

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzum bu dünyada onlarla imtihan ediliyorsun demekki sanada sabredip bol bol dua etmek düşer. Çok küçük yaşta evlenmişsin iş işten geçmiş senin şuan geleceğine odaklanman gerekiyor. Kendini asla ezdirme eşinden yada herhangi birinden sevgi dilenme. Sen seni sevdikten sonra başkasına ihtiyaç duymazsın. Eminim sen güçlü bir kadınsın bunların üstesindende gelebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar