Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,706 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa yerim ben sizi dualarınız benim için o İlacı önemli ki sizde benim dualarımdasiniz ama eve geldim sanciya devam açılma yok pazartesi gününe kadar bekleyeceğiz birde bir başka doktor daha gorecek ona göre karar vericez doğum şekline sancı var ama açılma yok bebeğimin hareketlerini kontrol ediyorum inşallah doğurdum diye post açacam bebek içimde durdukça bu defa da kilodan szeryana alacaklar sanırım 38 haftalıkken 3.200 gramdi şuan 40+1 oldum sancı olmasa dayanırım burda 40+6 da suni ile mecbur alıyorlar doğuma bakalım hayırlısı inşallah 🤲 ama yinede çok şükür çok güzel bişi ağrısı sizisi bile ayy valiz hazır bebeğin herşeyi hazır ama hanimefendi inat çıktı babası da inat bende inat Allah'ım göz yaşlarım akıcak çok duygusalim 🥺😇
Nazlı prenses yerim onu şimdiden annesi ile uğraşıyor . Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 doğum şekli hiç önemli değil hayırlı haberlerini bekliyorum dualarımdasın❤️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nazlı prenses yerim onu şimdiden annesi ile uğraşıyor . Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 doğum şekli hiç önemli değil hayırlı haberlerini bekliyorum dualarımdasın❤️
Amin inşallah canım beni boşver de Kayra bebegimiz nasıl oldu iyimi aklım o çocuğa da gidip geliyor antibiyotik tedavisi nasıl devam ediyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım beni boşver de Kayra bebegimiz nasıl oldu iyimi aklım o çocuğa da gidip geliyor antibiyotik tedavisi nasıl devam ediyor
Hala devam 2 çeşit veriyorlar biri 50 biri de 500lük ve günde 1 tanesi 3 er kere bir diğeri 4 defa olmak üzere yedi defa antibiyptuk alıyor kuzum her yeri delik deşik ne olsun 2 kolunda da damar yolu var ayakları komple mosmor kan almdan ilk kez göz yaşı aktı bugün düşün 🥺🥺 kurban olduğum nasıl ağladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi hastanede koynunda uyuyor

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hala devam 2 çeşit veriyorlar biri 50 biri de 500lük ve günde 1 tanesi 3 er kere bir diğeri 4 defa olmak üzere yedi defa antibiyptuk alıyor kuzum her yeri delik deşik ne olsun 2 kolunda da damar yolu var ayakları komple mosmor kan almdan ilk kez göz yaşı aktı bugün düşün 🥺🥺 kurban olduğum nasıl ağladı

Şimdi hastanede koynunda uyuyor
Yaa off içim acıdı ben duramazdim ben hiç dayanamam bebeklerin ağlamasına canları yanıyor aslında ya iyi olsun önemli olan bu kaç gün daha devam edecekler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yaa off içim acıdı ben duramazdim ben hiç dayanamam bebeklerin ağlamasına canları yanıyor aslında ya iyi olsun önemli olan bu kaç gün daha devam edecekler
O hiç belli değil bugün tekrar Kan aldılar sanırım antibiyotuk işe yaramış sonuçlar çıkmış ama yarın konuşurlar sanırım sarılık biraz düşmüş 16 dan 13 e kadar şükür 1 günde doktorlar sarılığı neyin yükselttiğini hala bulamadı 🤦🏻‍♀️🥺. İlk cmv virüsü sandılar ama virüs kanda çıkıyor idrarda çıkmıuor sonra idrar yolu enfeksiyonu sandılar oda normal idrar testinde çıkıyor enfeksiyon ama idrar kültürind çıkmıyor periferik yayması normal tiroidleri normsl 🤦🏻‍♀️. Her şey iyi çıkarsa dediler tekrardan cmv virüsünü üstünde duracsz test yapıp sonuçları gazi üniversitesine yollayacaklar bakalım yapacaklar mı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım eve geldim geri yürüyorum boyuna belim berbat ağrıyor ağrı sancı çıkıyor ama açılma yok doktor bol bol yürü egzersiz yap dedi kanalda bebeğin dedi yani popom acıyor o derece indi ama açılma yok işte

Eve geri geldim canım açılma yok sancı ve ağrı eslikle devam ediyor yürüyorum evin içinde bir oyana bir buyana doktor sancıların sürebilir ama açılma olması lazım dedi sezeryana almak istemiyoruz dedi pazartesi gününe kadar bu şekilde devam ama canım yanıyor suni verselerde bir işe yaramayacak açılmıyor birde 3 doğum olacak inşallah 🤲

Nerdeeee 😁 ay eve geldim devam sancı çekmeye açılma yok sezeryana almak istemiyoruz diyorlar 3 doğum ya ama ilerleme kaydedemediler yani biz edemiyoruz 😁😁dulariniz için çok teşekkür ederim inşallah hep birlikte bir avazda sagliklica alalim kucağımiza yavrularımızı 🤲
Benimde 3. Doğumum olacak inşallah korktum vallahi tekrardan o ağrılardan sancılardan üçüncü kolay oluyor diyorlar bana sezeryan deseler hemen olucam sanırım 😁🤭

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
O hiç belli değil bugün tekrar Kan aldılar sanırım antibiyotuk işe yaramış sonuçlar çıkmış ama yarın konuşurlar sanırım sarılık biraz düşmüş 16 dan 13 e kadar şükür 1 günde doktorlar sarılığı neyin yükselttiğini hala bulamadı 🤦🏻‍♀️🥺. İlk cmv virüsü sandılar ama virüs kanda çıkıyor idrarda çıkmıuor sonra idrar yolu enfeksiyonu sandılar oda normal idrar testinde çıkıyor enfeksiyon ama idrar kültürind çıkmıyor periferik yayması normal tiroidleri normsl 🤦🏻‍♀️. Her şey iyi çıkarsa dediler tekrardan cmv virüsünü üstünde duracsz test yapıp sonuçları gazi üniversitesine yollayacaklar bakalım yapacaklar mı
Kuzum siz Ankara'da misiniz hangi hastene birde napmislar ya bunlar böyle ilk başta al kan idrar deney gibi kullanmışlar tamam araştırıyorlar da ilk başta herşeye bakmaları lazım gel git çocuğu delmisler delircem ya inşallah bişi yoktur kuzum inşallah yazık ya onun göz yaşina o minik gözlerini yaradana kurban olurum 🥺inan kendi çocuğum gibi üzülüyorum bebeklere hiç kıyamam dayanamam agliyorlar ya off içim gidiyor ben oğlumda dedim ya serum takarken aglattilar diye ben ağladım nasıl ama sıkışmış birde eti farketmedim Allah bildiği gibi yapsın hala iznvar çocuğumun elinin üstünde tam baş parmaginin o kemik var ya orası hakkımı helal etmiyorum mahf ettiler bebeğimi şimdi herkese diyorum dikkat edin diye böyle şöyle diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum siz Ankara'da misiniz hangi hastene birde napmislar ya bunlar böyle ilk başta al kan idrar deney gibi kullanmışlar tamam araştırıyorlar da ilk başta herşeye bakmaları lazım gel git çocuğu delmisler delircem ya inşallah bişi yoktur kuzum inşallah yazık ya onun göz yaşina o minik gözlerini yaradana kurban olurum 🥺inan kendi çocuğum gibi üzülüyorum bebeklere hiç kıyamam dayanamam agliyorlar ya off içim gidiyor ben oğlumda dedim ya serum takarken aglattilar diye ben ağladım nasıl ama sıkışmış birde eti farketmedim Allah bildiği gibi yapsın hala iznvar çocuğumun elinin üstünde tam baş parmaginin o kemik var ya orası hakkımı helal etmiyorum mahf ettiler bebeğimi şimdi herkese diyorum dikkat edin diye böyle şöyle diye
Çok dikkat ediyorum kuzum onlara Zekai Tahir Burak hastanesi deyiz kuzum ama doktorlar çıkaror çıkarmaz eşim boş gün bulup almaya gelecek burdan giidincd direk Edirnede ki fakülteye götürrcem

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok dikkat ediyorum kuzum onlara Zekai Tahir Burak hastanesi deyiz kuzum ama doktorlar çıkaror çıkarmaz eşim boş gün bulup almaya gelecek burdan giidincd direk Edirnede ki fakülteye götürrcem
Sami Ulus ta iyi diyorlar kuzum aklinda bulunsun haccettepe ye de götürme derim sağlam giren çocuk sorunlu şekilde çıkıyor diyorlar ben mecbur kaldım oğlum kafasını komedinin sivri yerine girdi tam kaşlsrin ortası baya girdi kemikleri gozukuyordu oraya görürdü ambulans iyidi ama çok şükür mecbur anestezi verildi uyuttular ne çekmiştim ya o gece mahf ediyorlar mahf Gülhane de çok iyi oraya da kızımı kusma krizi mi ne gecirdi oraya kaldırıldı herseyine bakildi çok şükür temiz geldi

Tüm sayfalar yüklendi.