Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,706 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cok heyecanlii Allah yar ve yardimcin olsun canim bi avazda kurtulun insallah sag saglim hayirli haberlerini alalim🥰
Ah kuzum nerde evdeyim yok ya doğmuyor inatçı evde çekiyorum açılma yok gidip gelip eğilip kalkıyorum😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kuzum nerde evdeyim yok ya doğmuyor inatçı evde çekiyorum açılma yok gidip gelip eğilip kalkıyorum😁
Amin inşallah inşallah canım dua edin de Dogurayim sagliklica yaradan saat yazmış bekliyoruz sagliklica inşallah 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sami Ulus ta iyi diyorlar kuzum aklinda bulunsun haccettepe ye de götürme derim sağlam giren çocuk sorunlu şekilde çıkıyor diyorlar ben mecbur kaldım oğlum kafasını komedinin sivri yerine girdi tam kaşlsrin ortası baya girdi kemikleri gozukuyordu oraya görürdü ambulans iyidi ama çok şükür mecbur anestezi verildi uyuttular ne çekmiştim ya o gece mahf ediyorlar mahf Gülhane de çok iyi oraya da kızımı kusma krizi mi ne gecirdi oraya kaldırıldı herseyine bakildi çok şükür temiz geldi
Aklımdan Sami Ulus benim 5 yaşında kuzenim de Sami ulusta kanser tedavisi görmüştü 1 yılda oradaki doktorlar ve tedavi sonucu yenmişti eğer burası bir şey bulamazsa burdan gitmeden Sami ulusa ve gazi ye götürecek

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa yerim ben sizi dualarınız benim için o İlacı önemli ki sizde benim dualarımdasiniz ama eve geldim sanciya devam açılma yok pazartesi gününe kadar bekleyeceğiz birde bir başka doktor daha gorecek ona göre karar vericez doğum şekline sancı var ama açılma yok bebeğimin hareketlerini kontrol ediyorum inşallah doğurdum diye post açacam bebek içimde durdukça bu defa da kilodan szeryana alacaklar sanırım 38 haftalıkken 3.200 gramdi şuan 40+1 oldum sancı olmasa dayanırım burda 40+6 da suni ile mecbur alıyorlar doğuma bakalım hayırlısı inşallah 🤲 ama yinede çok şükür çok güzel bişi ağrısı sizisi bile ayy valiz hazır bebeğin herşeyi hazır ama hanimefendi inat çıktı babası da inat bende inat Allah'ım göz yaşlarım akıcak çok duygusalim 🥺😇
Ya inat kizimiza bak sen inşallah anne babasını çok bekletmez ve gelir 🥰❤️🤲🏻 rabbim yardımcın olsun inşallah normal doğumla dünyaya gelir minnak

Tüm sayfalar yüklendi.