Kızlar 😭😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Kızlar 😭😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,561 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 😭😭😭😭
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah kuzum evet ya o gazını cikartmayi bilmiyor çıkartmaya çalışırken de kusiyor ama evet çok güzel toparladı 🤲
Şükür kuzum şükür yavaş yavaş o kusmada gider merak etmr gaz çıkartmayı öğrensin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Deniyorum ama uyuyor ya uykusunu bolms dedi doktor ama uyumadigi zamanlar çıkartıyorum bir kusuyor bir ton sonra uyuyor bende doydugunu düşünüyorum haftaya asimiz var bakalım kaç kilo oldu
Hadi bakalım valla ben uyutsaö bile çıkarıyorum yoksa sıkıntı yapıyor çıkarıp bırakınca daha rahat uyuyor oğluşum.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
O zaman istikamet e bebek mi diyoruz evet gidiyim o zaman emzirirken mi takicam ben onu vallah yeter diye bagirasim geliyor bir emiyor canim yanıyor misal memede uyuyor ya emmeyi bırakıyor ama meme ağzında nasıl anlıyorum acımıyor ya öyle 😂😂😂
Kuzum sürekli kalsın kahverengi kısma yapışıyor düşmüyor geniş çamaşır giy iki güne farkı göreceksin gümüşün tedavi etme özelliği var nemli tutuyor ondan ilk enzirmede canın az acıyor tamamen açın bitene kadar kullan ben 4 ay kullandım yine tekrarlaması diye

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sürekli kalsın kahverengi kısma yapışıyor düşmüyor geniş çamaşır giy iki güne farkı göreceksin gümüşün tedavi etme özelliği var nemli tutuyor ondan ilk enzirmede canın az acıyor tamamen açın bitene kadar kullan ben 4 ay kullandım yine tekrarlaması diye
Benim Zeynep hanım onuda parçalamaz dimi bir tutuyor Allah'ım kopacak sanıyorum birde sıkıyor mememi ağzı ile 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi bakalım valla ben uyutsaö bile çıkarıyorum yoksa sıkıntı yapıyor çıkarıp bırakınca daha rahat uyuyor oğluşum.
Benimki uyuyor maşallah ama işte o kusma beni deli ediyor hergun kıyafet yıkıyoruz 😂🐣gelen hediyler Allah'tan hep büyük her gelen 2+3 takım almış ben iyiki küçük almıştım yoksa kıyafet yetişmiyor bundan sonra bende biri doğum yapınca büyük kıyafet alıp gidicem çok iyi oluyor sizede tavsiyem kıyafet yetişmiyor gelir diye alma diyenler oldu geliyor da hep büyük kiyafetler paket açmaktan da bıktım şuan evde en güzel kıyafetler Zeynep hanımda inci kıskandı tabiki onun hep yeni çok güzel diye vakit bulursam inci hanima alışverişe çıkacam😂kıskançlık çok kötü desem de yok olmadı 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum yeni yeni kendime geldim en çok ordan emzirmeye çalıştım ama hala ucu iyi olmadı birde emzirmeden önce elimle sagiyorum sütumu gogusum rahatlıyor öyle emziriyorum cidden emzirme dönemi de zor ilk 3 ay oluyormuş sonra geçer diyorlar da inşallah 🤲 geçmiş bayramınız mübarek olsun ♥️ giremedim surekli çocuklar ev yemek temizlik derken anca 😔

Ah kuzum gectide zar zor vallah hala ucu yara geçmiş bayramınız mübarek olsun ♥️ giremiyorum pek artık uykusuzluktan ev çocuklar temizlik derken off yani 😔
Allah yardımcın olsun canım 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim Zeynep hanım onuda parçalamaz dimi bir tutuyor Allah'ım kopacak sanıyorum birde sıkıyor mememi ağzı ile 😂

Benimki uyuyor maşallah ama işte o kusma beni deli ediyor hergun kıyafet yıkıyoruz 😂🐣gelen hediyler Allah'tan hep büyük her gelen 2+3 takım almış ben iyiki küçük almıştım yoksa kıyafet yetişmiyor bundan sonra bende biri doğum yapınca büyük kıyafet alıp gidicem çok iyi oluyor sizede tavsiyem kıyafet yetişmiyor gelir diye alma diyenler oldu geliyor da hep büyük kiyafetler paket açmaktan da bıktım şuan evde en güzel kıyafetler Zeynep hanımda inci kıskandı tabiki onun hep yeni çok güzel diye vakit bulursam inci hanima alışverişe çıkacam😂kıskançlık çok kötü desem de yok olmadı 😂
😂 Maşallah 🧿 kuzuya sömürüyor annesini demek ki kuzum sadece emzirirken çıkar bitince tekrar koy yerine 😊 seni çok rahatlatacak

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tamam kuzum alacam mutlaka teşekkür ederim ya inşallah iyi olur neler sürdüm neler hicbiri işe yaramadı
Benimde denemediğim şey kalmamıştı canım internette ne iyi gelir diye bakarken tesadüfen gördüm dedimm kendime niye önceden görmemişim diye 1,5 aya yakın acıdan mahvoldum yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar