Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Kızlar iyi geceler canlarım pek müsait olamıyorum buraya giremiyorum nasılsınız iyisinizdir inşallah bebekleriniz nasıllar ballarim... 4aylık bebeğim normalde beni emmiyordu artık doymadğını farkettim ve mama verdim ama beni fazla emmiyor gece emiyor gündüz az emiyor biberona
daha ağır basıyor ne yapmalıyım kendi mi suçlu hissediyorum canlarım ya ❤🧡💛💚💙💜🧡💛💚💙💜❤.....
Canım biberon verme inşallah seni bırakmaz

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler canlarım pek müsait olamıyorum buraya giremiyorum nasılsınız iyisinizdir inşallah bebekleriniz nasıllar ballarim... 4aylık bebeğim normalde beni emmiyordu artık doymadğını farkettim ve mama verdim ama beni fazla emmiyor gece emiyor gündüz az emiyor biberona
daha ağır basıyor ne yapmalıyım kendi mi suçlu hissediyorum canlarım ya ❤🧡💛💚💙💜🧡💛💚💙💜❤.....
Kendini suçlu hissetme bebegin gerekli ihtiyaçlarını en iyi bilen annedir gündüz seni az emiyorken doğmadığını nasıl anladın hep huzursuz muydu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar