Sorum var Kızlar

• Konbuyu başlatan Sanem mucahhit
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sanem mucahhit tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 483 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Sanem mucahhit
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Onun niyetin de var demek ki lafını yapıyor Allah ıslah etsin yaa.. 3 ay oldu doğum yapalı kaç kere birlikte oldum inan hatırlamıyorum yanmam oluyor ağlıyorum eşim de kıyamıyor lafını bile etmiyor. Dışarı gidersin diyorum korktuğumu söylüyorum 10 dklık zevk için mutlu yuvamı yıkmam diyor. Herşey sex olmamalı ya
Kesinlikle mervem Allah'ım bildiği gibi yapsın inşallah adı pislik

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben napiyim hergun küfür hakaret
Valla Allah yardımcın olsun bazı erkekleri hatta hepsi için ilk tanıyıp sonra evlenip evlendikten sonra bir süre daha tanıyıp öyle çocuk yapmak lazım valla bunları anlıyorum böyle insanları gördükçe cidden evlilikte erkek şans işi. Anlat anlamazsa yapacak bir yer yok. Aldatırsa da babanın evine gidersin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla Allah yardımcın olsun bazı erkekleri hatta hepsi için ilk tanıyıp sonra evlenip evlendikten sonra bir süre daha tanıyıp öyle çocuk yapmak lazım valla bunları anlıyorum böyle insanları gördükçe cidden evlilikte erkek şans işi. Anlat anlamazsa yapacak bir yer yok. Aldatırsa da babanın evine gidersin
Ayşem Birtanem Ağzına yuregine sağlık 👏👏👏👏👏 gerçekten ana kuzusu olan eşine değer vermeyen biri için lütfen çocuk yapılmasın yazık günah

Tüm sayfalar yüklendi.