Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ...nlfahfat tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan ...nlfahfat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

...nlfahfat

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun dediğinden önce doğuran oldumu kız anneleri benim ilk kız doktorun dediği günden 10 gün önce doğdu bundada öyle hayal kuruyorum korkuyorum da ama 7 Haziran dedi tahmini doğum ama ilk kızım gibi olursa 26 Mayıs falan denk geliyor inslalah hayırlısı tabi kız çocuğu 10 gün önce doğar derlerya genelde de sizede olan oldumu

Doktorun dediğinden önce doğuran oldumu kız anneleri benim ilk kız doktorun dediği günden 10 gün önce doğdu bundada öyle hayal kuruyorum korkuyorum da ama 7 Haziran dedi tahmini doğum ama ilk kızım gibi olursa 26 Mayıs falan denk geliyor inslalah hayırlısı tabi kız çocuğu 10 gün önce doğar derlerya genelde de sizede olan oldumu
Canım benim ilk kızımda hastaneye gitmiştim sancım filan yoktu 1 hafta sonra doğuma alırız demişti o gün sancım başladı 1 hafta erken oldu şimdi ikinci hamileliğim ve 36+3 haftalık bunda da aynı olur diye doktorumla ona göre ayarlicaz çünkü tam bayramın 1.gününe denk geliyor doğumum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İki tane oğlum var 3üncüye hamileyim ALLAHIN İZNİYLE kızım olacak 38+6 olduk ama daha tık yok bnde

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bende de 1 hafta gec doğdu kizim 😀😀😀

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm onlar tahmin ediyolar sadece bnm ilk kızımda gittiğim gün doktorum daha çok var dedi aynı günün akşamı eve geldim suyum geldi doğuma gittim doktor bile şaşırdı😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar