Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,501 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah çekin canim en iyi su en güzeli
Zina faiz zalimlik adam öldürme taciz tecavüz çocuk katillleri katın katilleri bu olaylara toprakta dayanmaz sularda o yüzden Allahim insanları doğru yola yoneltsin herkes azzigini doldursun canlar rabbimin karşına çıkmaya yüzümüz olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zina faiz zalimlik adam öldürme taciz tecavüz çocuk katillleri katın katilleri bu olaylara toprakta dayanmaz sularda o yüzden Allahim insanları doğru yola yoneltsin herkes azzigini doldursun canlar rabbimin karşına çıkmaya yüzümüz olsun
Amin canım benim amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu topraklarda er ya da geç savaşta göreceğiz.
Allah zalimlere fırsat vermesin 🤲 Son yıllarda yaşanan büyük olaylar kıyamet alametleri gibi. Hep duamda Allah hayırlı ölüm ve bir mezar nasip etsin diyorum 🤲
Aynen öyle canım dua etmekten başka bir şeu gelmiyor elimizfen ama hocaları dinledikçe kafayı yicek gibi oluyorum tabiki kıyamet alametlerinş Allah'tan başka kimse daha iyi bilemex ama insan bu son olanlardan sonra kıyamet alameti bunlar demeden geçemiyor.

Rabbim bize inşirah ferahlığı versin daha deprem üzüntüsü bitmeden sel vurdu.. unutulmaz dediğimiz deprem bile unutuldu okadar can gitti okadar evlat annesiz kaldi.. herkez çok çabuk unuttu.. maalesef 😔😔
Amin canım benim ya her şey üst üste geliyor 🥺🥺

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Evet herşey üst üste geliyor Allahım yar ve yardımcımiz olsun insallah😥🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin canım benim amin

Aynen öyle canım dua etmekten başka bir şeu gelmiyor elimizfen ama hocaları dinledikçe kafayı yicek gibi oluyorum tabiki kıyamet alametlerinş Allah'tan başka kimse daha iyi bilemex ama insan bu son olanlardan sonra kıyamet alameti bunlar demeden geçemiyor.

Amin canım benim ya her şey üst üste geliyor 🥺🥺
Twitter a bakıyorum haber okuyorum uzmanları dinliyorum çocuğuma bakıp ağlıyorum 🥹 kendimi değil de en çok kızımı düşünüyorum 🥹

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Amin canım inşallah çok zor bi dönemden geçiyoruz rabbim nuruyla aydınlatsın😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Twitter a bakıyorum haber okuyorum uzmanları dinliyorum çocuğuma bakıp ağlıyorum 🥹 kendimi değil de en çok kızımı düşünüyorum 🥹
Aynen öyle bende sadece kayrayı düşünüyorum 🥺🥺helede diyorlar ya kıyamet günü herkes kendi derdine düşecek diye o an nasıl kayrayı bırskıp kendi derdime düşerim ki diyorum 🥺🥺 Allahım kendi gazabından bizleri ve evlatlarımızı korusun inşallah 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle bende sadece kayrayı düşünüyorum 🥺🥺helede diyorlar ya kıyamet günü herkes kendi derdine düşecek diye o an nasıl kayrayı bırskıp kendi derdime düşerim ki diyorum 🥺🥺 Allahım kendi gazabından bizleri ve evlatlarımızı korusun inşallah 🤲🏻
Amin kuzum amin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar