Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,556 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay bakıyordum da dünyanın her yerinde bir sılıntı Arjantin'de orman yangını, Suudi Arabistan'da kum fırtınası 🥺🥺. Küresel ısınma zaten mahvoldu İstanbul'da büyükçekmece de su çekilmiş eskiden balık olan yerlerde şuan koyunlar otluyır 🥺🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım dua etmekten başka bir şeu gelmiyor elimizfen ama hocaları dinledikçe kafayı yicek gibi oluyorum tabiki kıyamet alametlerinş Allah'tan başka kimse daha iyi bilemex ama insan bu son olanlardan sonra kıyamet alameti bunlar demeden geçemiyor.

Amin canım benim ya her şey üst üste geliyor 🥺🥺
Hiç sırma ayşem RABBİM sonumuzu güzel hayırlı eylesin RABBİM evlatlarımızı korusun🤲🏻😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ay bakıyordum da dünyanın her yerinde bir sılıntı Arjantin'de orman yangını, Suudi Arabistan'da kum fırtınası 🥺🥺. Küresel ısınma zaten mahvoldu İstanbul'da büyükçekmece de su çekilmiş eskiden balık olan yerlerde şuan koyunlar otluyır 🥺🥺
Son bir ayda ülkemiz dahil dünya nin her yerinde farklı şeyler oluyor. Allah sonumuzu hayır etsin 🤲

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Allah yardımcımız olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Hayırlı günler canım
Rabbim imtihandan geçiriyor işte ama ne yazık ki insanoğlu çoğu bunun farkında değil herkes doğal afet olarak karşılıyor ama kimse de demiyor ki rabbim bizi cezalandıryor biz bundan ders çıkaralım yolumuzu doğru yola çevirelim diye ahir zaman...
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm Allah bizi afetsin sel felaketinde geldi Urfa'da 5 kişi kayıp diye duydum

Hayırlı günler canım
Rabbim imtihandan geçiriyor işte ama ne yazık ki insanoğlu çoğu bunun farkında değil herkes doğal afet olarak karşılıyor ama kimse de demiyor ki rabbim bizi cezalandıryor biz bundan ders çıkaralım yolumuzu doğru yola çevirelim diye ahir zaman...
Aynen rabbim bizi cezalandırıyor bizi uyarıyor kötü yolardan vazgeçin

Hayırlı günler canım
Aynen rabbim bizi cezalandırıyor bizi uyarıyor kötü yolardan vazgeçin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle Allah sonumuzu hayır etsin gidişat hiç iyi görünmüyor bunlar küçük kıyamet alametleri 2023 yılı hep felaket yılı olacak zaten okudum bir yerde 🥺😔

Hayırlı günler canım
Amin 🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle Allah sonumuzu hayır etsin gidişat hiç iyi görünmüyor bunlar küçük kıyamet alametleri 2023 yılı hep felaket yılı olacak zaten okudum bir yerde 🥺😔

Amin 🤲🤲
🤲❤️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar