Sorum var Kızlar🌹 👑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar🌹 👑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar🌹 👑
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağol canım benim😍😍😍😘
Rica ederim ikiz bebek ya mendili zıbıni vs çok olsun kendine de göğüs pedi fln al pamuk süt akinca dışına cikmasin yedek çamaşır çok al canım sütyen giyersen rahat al büyük olsun ya da emzirme sütyeni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim ikiz bebek ya mendili zıbıni vs çok olsun kendine de göğüs pedi fln al pamuk süt akinca dışına cikmasin yedek çamaşır çok al canım sütyen giyersen rahat al büyük olsun ya da emzirme sütyeni
Sezeryan olacağın için alt çamaşıri ona göre ayarla dikiş yerine gelmesin canım kıyafetlerini ve bebislerininkini o zamanın hava şartına göre ayarla

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Sezeryan olacağın için alt çamaşıri ona göre ayarla dikiş yerine gelmesin canım kıyafetlerini ve bebislerininkini o zamanın hava şartına göre ayarla
Ya kuzum süt gelmese göğüs ucu yok 😪

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya kuzum süt gelmese göğüs ucu yok 😪
Aa baştan öyle deme pozitif düşün bn emzirmeyi bile bilmyrdum kaynnam tuttrdu ebe eldiven takip tutturdu gösterdi gelir gelr iyi düşün ucu da emdikçe çıkar

Aa baştan öyle deme pozitif düşün bn emzirmeyi bile bilmyrdum kaynnam tuttrdu ebe eldiven takip tutturdu gösterdi gelir gelr iyi düşün ucu da emdikçe çıkar
Makas yaparak emzircksn zaten canım benim hem bebek nefes alabilsn diye hemde rahat ucunu kavrayabilsn bile keşke yakın olsydik ha

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Kızlar Sizlere Sizlere 2 Sorum Olacak?

1. Sorum: Hastane Çantamı Ne Zaman Hazırlamalıyım?İçine Neler Koymam Gerekiyor Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️

2. Sorum: Lohusa Tacı Ve Terliği Nerden Aldınız Güvenilir Olarak Trentyoldan Bakıyorum Önereceğiniz Var Mı?

Şimdi'Den Hepinize Çok Teşekkür Ederim🌹❤️😍
Canım bizler temmuzda doğuran tayfayiz
O yüzden bence doktora hastane çıkışı için sor yaza göre kalın çünkü. Boşuna 700 verme her birine tek tek alman daha uyguna gelir ince kumaşlı yok malesef

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım bizler temmuzda doğuran tayfayiz
O yüzden bence doktora hastane çıkışı için sor yaza göre kalın çünkü. Boşuna 700 verme her birine tek tek alman daha uyguna gelir ince kumaşlı yok malesef
Teşekkür ederim balım aslında Ağustos gösteriyor doğum erken dogarlarmi bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar