Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,830 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Gittim Oğlumun ziyaretine başka Odaya alındı Dediler Gittik Odaya Yoğun Bakımdan Aldık Dedik Buranın Farkı Ne Dedim Makineye Bağlı değil Dedi🥺🥲 kuvezici oksijen alıyor dedi yutkunamiyor Oral alamıyormus Allah'ıma şükürler olsun o an o makineyi gormeyince öyle sevindimki kalbim nasıl suan hizli çarpıyor canım oğlum nasıl savasiyor doktor bir süre daha burdasiniz dedi🤲 savasci mel
Çok sevindim Hülya çık mutlu oldum Rabbim tez zamanda evinize çıkmayı nasip etsin 🤲🥰❤️ maşallah sübhanallah barekallah küçük savaşçı adama ❤️🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok sevindim Hülya çık mutlu oldum Rabbim tez zamanda evinize çıkmayı nasip etsin 🤲🥰❤️ maşallah sübhanallah barekallah küçük savaşçı adama ❤️🤲
Ablacim Allah razı olsun güzel dileklerin duaların için her zaman yanımda oldun Allah razı olsun amin inşallah🤲🏻❤️🌷💙

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Gittim Oğlumun ziyaretine başka Odaya alındı Dediler Gittik Odaya Yoğun Bakımdan Aldık Dedik Buranın Farkı Ne Dedim Makineye Bağlı değil Dedi🥺🥲 kuvezici oksijen alıyor dedi yutkunamiyor Oral alamıyormus Allah'ıma şükürler olsun o an o makineyi gormeyince öyle sevindimki kalbim nasıl suan hizli çarpıyor canım oğlum nasıl savasiyor doktor bir süre daha burdasiniz dedi🤲 savasci meleğim
Gözün aydın canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım benm Allah senden de razı olsun bu günler geride kalsın🥰♥️🤲
İnşallah birtanem ♥️🤲🏻🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım
Allah razı olsun kuzum benim♥️🤲🏻🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükürler olsun meleğim o savaşçı minigimiz Allah'imin izni ile çok az bı yol kaldı güzel günler çok yakın meleğim ♥️🙏🤲
Canımınicisi inşallah amin inşallah teyzesi ♥️♥️🤲🏻🌷

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Gittim Oğlumun ziyaretine başka Odaya alındı Dediler Gittik Odaya Yoğun Bakımdan Aldık Dedik Buranın Farkı Ne Dedim Makineye Bağlı değil Dedi🥺🥲 kuvezici oksijen alıyor dedi yutkunamiyor Oral alamıyormus Allah'ıma şükürler olsun o an o makineyi gormeyince öyle sevindimki kalbim nasıl suan hizli çarpıyor canım oğlum nasıl savasiyor doktor bir süre daha burdasiniz dedi🤲 savasci meleğim
Ayy inşallah en kısa zamanda alıp evinize gidersin bebeğini 🤲

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canm dahada güzel haberler verirsin inş bize rabbim saglıkla kavuşmayı nasip etsin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.