Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,826 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar Bugün Gittim Oğlumun ziyaretine başka Odaya alındı Dediler Gittik Odaya Yoğun Bakımdan Aldık Dedik Buranın Farkı Ne Dedim Makineye Bağlı değil Dedi🥺🥲 kuvezici oksijen alıyor dedi yutkunamiyor Oral alamıyormus Allah'ıma şükürler olsun o an o makineyi gormeyince öyle sevindimki kalbim nasıl suan hizli çarpıyor canım oğlum nasıl savasiyor doktor bir süre daha burdasiniz dedi🤲 savasci meleğim
Canım benim kuzum Rabbım tez vakitte sağlıcakla kavuştursun inşallah yavruya sağ salim çıkarsın hastaneden aminn 🤲

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Gittim Oğlumun ziyaretine başka Odaya alındı Dediler Gittik Odaya Yoğun Bakımdan Aldık Dedik Buranın Farkı Ne Dedim Makineye Bağlı değil Dedi🥺🥲 kuvezici oksijen alıyor dedi yutkunamiyor Oral alamıyormus Allah'ıma şükürler olsun o an o makineyi gormeyince öyle sevindimki kalbim nasıl suan hizli çarpıyor canım oğlum nasıl savasiyor doktor bir süre daha burdasiniz dedi🤲 savasci meleğim
Maşallah canim benim eve ciktik iyiz diyen haberi duyalım innşallah,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar