Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 634 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu benim kan tahlili sonucum bende demir eksikliği vardı serum felan taktılar sizce sonuçlar nasıl anlayan varmı içinizde sağlık ocağına gidemedim henüz

Screenshot_20230901_134032.jpg

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de kansızlık var sürekli böyle takip ettiğim için biliyorum kan değerlerin çok güzel hatta biraz yüksek bile çıkmış çok geçmiş olsun , ha bide tam kan sayımı var onda düşük çıkmamış sa sorun yok iyi yani
Sağol cnm benim sana da geçmiş serum baya ise yaramış dedi doktor harika dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm merhaba nasılsın nasıl gidiyor? Geçmiş olsun
İyiyim cmm kışlık hazırlıklar devam ediyor bugün doktora sordum çok güzel olmsu dedi sıkıntı yok dedi sen nasılsın cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağol cnm benim sana da geçmiş serum baya ise yaramış dedi doktor harika dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim cmm kışlık hazırlıklar devam ediyor bugün doktora sordum çok güzel olmsu dedi sıkıntı yok dedi sen nasılsın cn
Ckn çok şükür canım amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 ben yılda üç aylık süren iğneler kullanmadan düzene girmiyor her yıl mutlaka iki ayda bir vitamin ilaçları alırım, inan o kadar yorgunum ki artık çok yoruyor beni herşeyde eksik kalıyorum yetemiyorum hiçbir şeye🤦😥

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ckn çok şükür canım amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 ben yılda üç aylık süren iğneler kullanmadan düzene girmiyor her yıl mutlaka iki ayda bir vitamin ilaçları alırım, inan o kadar yorgunum ki artık çok yoruyor beni herşeyde eksik kalıyorum yetemiyorum hiçbir şeye🤦😥
Canım insanız herşeye yermek zorunda değiliz bende hamile iken aldım bir sürü sonra serum verdiler bende hep çocukluktan beri böyleyim 😥rabbim safi ismi hürmetine şifani versin cmm benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar