Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,674 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr bugün saat 4:40dogurdum bitane oğlum oldu ama nefes almakta biraz sorun çekti oyuzden onu benden aldılar götürdüler hala onu görmemişim hastaneye geldiğinde 8santim acilmam vardı çok zor ama Allah yardım ediyor Allah herkesi bu avazda kurtarsın🌹🌹
Geçmiş olsun cnm ne olur artık üzülme salı gününden beri agrı sancı cekiyorsun zaten iyi olur bebiş merak etme Allah bağışlasın

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

25dt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr bugün saat 4:40dogurdum bitane oğlum oldu ama nefes almakta biraz sorun çekti oyuzden onu benden aldılar götürdüler hala onu görmemişim hastaneye geldiğinde 8santim acilmam vardı çok zor ama Allah yardım ediyor Allah herkesi bu avazda kurtarsın🌹🌹
Gecmis olsun canim aynı sıkıntı beni. De var bende oğlumu görmedin yarin bir hafta olacak kuvezde yatiyor nefes alıp vermemesi zorlanıyor dedi Dr Rabbım onları korusun

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤲🤲
Amin canım Allah razı olsun ❣️
Geçmiş olsun cnm ne olur artık üzülme salı gününden beri agrı sancı cekiyorsun zaten iyi olur bebiş merak etme Allah bağışlasın
Ay vla doğru sancı çektim bı hafta çok şükür bitti darısı hepinizin basina 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canim aynı sıkıntı beni. De var bende oğlumu görmedin yarin bir hafta olacak kuvezde yatiyor nefes alıp vermemesi zorlanıyor dedi Dr Rabbım onları korusun
Amin canım inşallah en kısa zamanda kavuşuruz çocuklarımıza

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum cnm Allahım analı babalı büyütsün inşallah canm çok sevindim balım getirirler birşey olmaz ikinizi Allahım korusun 💐💐🤭🤭😉

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Canm geçmiş olsun gözün aydın rabbim analı babalı büyütür inşallah rabbim ikinizide korusun 🥰❤️🤱🤱🤱

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimde beebgim yenidoganda kuvezde yatıyor 1 gün beraber kalabildik nefes alması hızlı dye Dr götürdüm enfeksiyonu yüksek çıktı. Sukrediyorum erken farkedebildik dye ama göremiyor olmak gerçekten zormuş. Herkesin bebegine sağlık sıhhat versin allah

Tüm sayfalar yüklendi.