Sorum var Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuşşş
U

Uldus

Guest
Sen stres yapmadığım sürece hiç bir ley olmws korkma emmekte güçlük çekiyorsa çay kaşığı ile ver canım kendi sütünü hem boğazı daha tez iyileşir. Boğazını kuru bırakmamaua özen göster balım geçmiş olsun
Salam canim benim ulduz aysunun anesi ben teli yeniledihim zaman forum silindi şimdi porolu unutdugum icin tekrar .eski adima geri donemiyorim🥲 gmail adresmede mesaj gelmiuor kodu yenilemek icin sen madiratorsunda bana eski sayfama donmek icin yardimci ola bilirmisin??

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Salam canim benim ulduz aysunun anesi ben teli yeniledihim zaman forum silindi şimdi porolu unutdugum icin tekrar .eski adima geri donemiyorim🥲 gmail adresmede mesaj gelmiuor kodu yenilemek icin sen madiratorsunda bana eski sayfama donmek icin yardimci ola bilirmisin??
Kuzum e posta adresini girip şifre unuttum de ve ya telefon numarans yada gmailr kod geliyor ama gmaile gelen kod ekrana düşmez sen sayfadan çıkıp gmaile gir ekrana düşer tıkla ve sayfada parolayı sıfırlayın diye bir yazı olacak oradan yeni parola ayarla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bak kuzum aşama aşama atıyorum eğer yapamazsan yenlden kayıt oluşturursun. Giriş yapa tıkla e postanı gir ve şifreyi unuttum de yeniden e posta isteyecek yeniden e postanı gir ve gmaile mesaj gelecek o zaman

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-23-20-18-05-300_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-23-20-18-05-300_com.android.chrome.jpg
    389 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2022-07-23-20-18-01-930_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-23-20-18-01-930_com.android.chrome.jpg
    418.1 KB · Görüntüleme: 43
Tüm sayfalar yüklendi.