Sorum var Kizlarrr 朮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet taraf覺ndan oluturulan Kizlarrr 朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 392 kez g繹r羹nt羹lenmi, 32 yorum ve 8 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Kizlarrr 朮
Konbuyu balatan Demetdemet
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze H羹meyra

歹HMEYRAM歹
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
2 ayl覺k olumun burnu t覺kan覺k gece hic uyuyamad覺 sesli nefes al覺yor uyuyunca horluyor burnu t覺kan覺k olduu i癟in napim 朮
Can覺m serum fizyolojik kullan覺yor musun baya覺 ie yar覺yor burnunu a癟mak i癟in veya buhar makinesi varsa onu da kullanabilirsin ok ge癟mi olsun kuzum burnu t覺kal覺 olunca zor oluyor emmesi de olmuyor bu sefer

S羹meyra儭

G繹k癟em儭 G繹kperim儭
rank
Kat覺l覺m
30 Eyl羹l 2022
2 ayl覺k olumun burnu t覺kan覺k gece hic uyuyamad覺 sesli nefes al覺yor uyuyunca horluyor burnu t覺kan覺k olduu i癟in napim 朮
Okyanus suyu geceleri damlAt kolay al覺r nefesini a癟ar ben ka癟 ay kulland覺m birde aparat vard覺 onlara 癟ekiyordum a癟覺l覺yor du

Damla ipek

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Temmuz 2022
Cnm ayn覺 durumu bnde yasiyodum olum 9 g羹nl羹k burnundan hiriltili ses geliyodu eczaneden serum fizyolojik ald覺m burnuna s覺kt覺m imdi rahat ara ara s覺k覺yorum ilk siktigimda neredeyse portakal 癟ekirdei kadar s羹m羹k 癟覺kt覺 ay覺pt覺r s繹ylemesi ise yar覺yor tavsiye ederim

Alyaa

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
28 Eyl羹l 2022
Can覺m eczaneden aspirat繹r al ben kullan覺yorum can覺m baya ie yar覺yor yada s羹t羹n羹 damlat oda ie yarar benimde olum hep 繹yle o ekilde olunca emmektede zorlaniyo

Baharrr

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
9 May覺s 2022
Bebeim hastayken hastaneye g繹t羹rm羹t羹m orda hemire burun temizleme yapt覺 覺r覺ngayla bende serum ald覺m eczaneden burnu a覺r覺 t覺kan覺nca 覺r覺ngayla temizliyordum g羹n boyu hi癟 t覺kanm覺yordu burnu birde serum damlat覺p bir dakika filan bekletip y羹z 羹st羹 癟eviriyordum bebei o ekildede a癟覺l覺yordu sonra siliyordum

T羹m sayfalar y羹klendi.