Sorum var Kizlarrr 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kizlarrr 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 735 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrr 🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canım Elisayla uğraşıyorum diş krizleri yine sabah 3-4 lere kadar uyumuyor bu aralar çok yorgunum 🥺🥴sen nasılsın minik paşa nasıl
Allah yardımcın olsun canım diş zamanları zor oluyor gerçekten bende Hümeyrayi uyuttum ademde kendine uzanıyor bende çay içeyim dedim

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar herkes sut damlatmis demis amma ben rusiyada yasiyorum burdaki doktorlar izin vermiyor buna. Anne sütü tatli olurmuş onu damlatmak cok buyuk hataymis
Siz bilirsiniz amma ben yinede biglimi paylasmak istedim😊

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar herkes sut damlatmis demis amma ben rusiyada yasiyorum burdaki doktorlar izin vermiyor buna. Anne sütü tatli olurmuş onu damlatmak cok buyuk hataymis
Siz bilirsiniz amma ben yinede biglimi paylasmak istedim😊
Eskidan bizada sut damlatmislar ama yanlismis bizim ulkeda yasakliyolar benim kiz kusuyo burnudanda geliyo kusmasi bi anda burni tikanyo sut kaliyo nefesda zorlaniyo hamen serumfeloji valla cok zor adini yazmak😅iste onu damlatyorum cok iyi geliyo aninda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar