Sorum var Kizlarrr 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kizlarrr 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 720 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrr 🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
2 aylık oğlumun burnu tıkanık gece hic uyuyamadı sesli nefes alıyor uyuyunca horluyor burnu tıkanık olduğu için napim 🥺
Canım serum fizyolojik kullanıyor musun bayağı işe yarıyor burnunu açmak için veya buhar makinesi varsa onu da kullanabilirsin Çok geçmiş olsun kuzum burnu tıkalı olunca zor oluyor emmesi de olmuyor bu sefer

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık oğlumun burnu tıkanık gece hic uyuyamadı sesli nefes alıyor uyuyunca horluyor burnu tıkanık olduğu için napim 🥺
Cnm aynı durumu bnde yasiyodum oğlum 9 günlük burnundan hiriltili ses geliyodu eczaneden serum fizyolojik aldım burnuna sıktım şimdi rahat ara ara sıkıyorum ilk siktigimda neredeyse portakal çekirdeği kadar sümük çıktı ayıptır söylemesi ise yarıyor tavsiye ederim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim hastayken hastaneye götürmüştüm orda hemşire burun temizleme yaptı şırıngayla bende serum aldım eczaneden burnu aşırı tıkanınca şırıngayla temizliyordum gün boyu hiç tıkanmıyordu burnu birde serum damlatıp bir dakika filan bekletip yüz üstü çeviriyordum bebeği o şekildede açılıyordu sonra siliyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar