Sorum var Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Balım doktorlar her zaman her koşulda yüzde 1 bile olsa olumsuz tarafı söylerler çünkü söylemek zorundalar düşün bademcik ameliyatı çok basit bir ameliyat onda bile bak bir şey olursa sorumlusu biz değiliz manasında konuşma yaparlar sen gönlünü ferah tut elinden geleni yaptın be yapmaya devam et bolca dinlen dua et gerisi Rabbimin emri peygamberler bile karşı çıkamamışken biz kimiz böyle düşün sıkıntı stres sana yasak vicdan olarak da kendi kendine yasaklamalısın olumsuz her türlü düşünceyi dualarımız seninle
Allah razı olsun kuzum Rabbime bıraktım herşeyi Allah'ım nediyorsa odur 🤲🤲🤲

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
Allah ozu yardim edsin yar olsun sana ve bebelerine Amin rabbim. Her zaman duamdasin hulya Allah hamile kadinin sesini duyarmis. Uzulme dahada kotuletme veziyyeti moralini iyi tut dua oku Rabbiminvar bir bildiiyi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah ozu yardim edsin yar olsun sana ve bebelerine Amin rabbim. Her zaman duamdasin hulya Allah hamile kadinin sesini duyarmis. Uzulme dahada kotuletme veziyyeti moralini iyi tut dua oku Rabbiminvar bir bildiiyi
Alllah Razı olsun birtanem benim aminnn aminnn aminnn🤲🤲🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar