Sorum var Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,239 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah kuzum üzme kendini ne olur , herşey Allah'tan gelir ve ancak Allah'ın dediği olur, doktorların söylentileriyle oturup ağlayıp canını sıkma neye faydası var ki bunun , sen güçlü bir kadınsın ve bebeklerin için dimdik durman gerekiyor, kendine çok ama çok dikkat etmen gerekiyor Allah'tan asla ümidini kesme ona en güzel vekildir onun gücü herşeye yeter sen güzel düşün güzel olsun Allah'ın izniyle 🤲 rabbim sana sağlıklı iki evlat nasip etti inşallah sağlıkla da kucağına alacaksın 🤲 rabbim sana yardım etsin kuzum dualarımız hep seninle , kendine iyi bak sen iyi olursan yavruların da iyi olucak inşallah 🤲♥️

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
😔Bu ramazan ayında Rabbim senin yanında olsun. Hiç bir zaman kötü bir şeyle karşılaşmazsın inşallah. Dilerim Rabbimden saglicakla alırsın kucağına tekrar dualarimdasin😔🌹🌹

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
Hülyam lütfen kötü düşünme kötü düşünürsen kötüyü çağırırsin dua et bol bol rabbim sesini duyuyor benim de riskim vardi hep yatiyordum sende hep yat anı hareket yapmaktan sakın tuvalet için kalktığın zaman beline yüklenme yan dön oyle kalk dua et bebeklerim sana emanet Allahım de onları koru emanetlerini kucağıma almayi nasip et de ben hep böyle dua ediyirdum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim doktorların her dediğine kulak asma çok korkutuyorlar insani beni de çok korkutmuşlardı sen rabbime güven

Kuzum ben perinatolojideyim bugün halka taktılar ciğer geliştirici yaptılar yarında yapacaklar
Tamam kuzum zaten önemli olan ciğer geliştirici kırkma Allah a dua et kendini kasma bebekler strese girmesin kendinide bebişleri de Allah a emanet et. Sana yaşayan biri olarak söylüyorum bunu.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim iyilik versin Aysecim ♥️♥️🤲🏻
Sağol kuzum cümlemize ALLAH bebeklerini de sana bağışlasın dediğim gibi stres yapma bilfugin duaları oku elini karnına köy Ayetel Kürsi yi oku onun hürmetine koru çocuklarımı ya Rabbi de yatışta zaman geçmiyor biliyorum ama iyi değerlendirmeye bak kitap okuyabilirsin mesela kaliteli zaman geçirmeye bak kafanı dağıt sürekli aynı şeyi düşünme

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum cümlemize ALLAH bebeklerini de sana bağışlasın dediğim gibi stres yapma bilfugin duaları oku elini karnına köy Ayetel Kürsi yi oku onun hürmetine koru çocuklarımı ya Rabbi de yatışta zaman geçmiyor biliyorum ama iyi değerlendirmeye bak kitap okuyabilirsin mesela kaliteli zaman geçirmeye bak kafanı dağıt sürekli aynı şeyi düşünme
Öyle yapıyorum birtsnem gerçekten zaman hiç geçmiyor çok bunaldım sagliki olsunlarda doğuma kadar kalırım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌹

Tüm sayfalar yüklendi.