Sorum var Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,233 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim yâr ve yardımcın olsun 🤲 sakın kötüyü diline düşürme sürekli neyi düşünürsen o olur iyi düşün iyi olsun Allah'ın izniyle hiç birşey olmayacak 🤲sen sürekli yat benim kızımda aşırı kanamam vardı düşer dediler tutmaz artık dediler o kaynamaya göre parça gelirse haber ver dediler kızım şimdi 7 yaşında teyzesi 🤲Allah büyük ben 3 aydan fazla yatmışımdır sadece tuvalet ihtiyacı o kadar bolca dua et Allah'a emanet et gerisi taktiri ilahi 🤲
Evet dikkat etmek lazım bizim bir komşunun düşük tehlikesi vardı affedersin kadın resmen emekleyerek lavaboya gidiyormuş şimdi iki oğlu var hülyacım dikkat et hiçbir şey olmayacak valla bak ben hissediyorum bir şey olmayacak

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benimde açılmam vardı çok

Benimde açılmam vardı acil ankaraya geldik dikiş için aynı şeyleri banada söylediler ben çorumdan geldim orda çok rizkli olduğunu bebekleri kaybedebileceğimi söylediler ankarada çok iyi Bi doktor bulduk dikiş hiç problemsiz atıldı doktor çok iyi yardımcı olmak istiyorum sanalda evlat çok zor
İnsalalh herşey güzel olur kuzum ciğer geliştirici oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet dikkat etmek lazım bizim bir komşunun düşük tehlikesi vardı affedersin kadın resmen emekleyerek lavaboya gidiyormuş şimdi iki oğlu var hülyacım dikkat et hiçbir şey olmayacak valla bak ben hissediyorum bir şey olmayacak
Canimsimmmm

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
İnsllah bişey olmaz cnm ya dualarım seninle 🥺🤲

Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
Kuzum eğer refakatçin varsa perinatoloji de yatış iste Allah muhafaza ama birşey olursa anında müdahale ederler sende evde kafayı Yemekten kurtulursun.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun.rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin.diger arkadaşlarıinda dediği gibi olumlu dysunki vücut tehlike var diyip kendini bırakmasın . kendine inanarak hep deki ben iyiyim bebrklerim iyi dahada iyi olacağız.allahin izni ile sözlerin enerjileri vqr biliyorsundur nasıl düşünürsen öyle olur.dualarimiz seninle bu mübarek ayın hürmetine rabbim evlatları lnin kucağına almayı nasip etsin hayırlısı ile . Sohbet grubunda ismen dua isticem senin için.ama lütfen sende bebeklerimi kaybedc im dusuncesinden çık ..dilinde her zaman dua zikir olsun.uzun oldu hakkini helal et

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun.rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin.diger arkadaşlarıinda dediği gibi olumlu dysunki vücut tehlike var diyip kendini bırakmasın . kendine inanarak hep deki ben iyiyim bebrklerim iyi dahada iyi olacağız.allahin izni ile sözlerin enerjileri vqr biliyorsundur nasıl düşünürsen öyle olur.dualarimiz seninle bu mübarek ayın hürmetine rabbim evlatları lnin kucağına almayı nasip etsin hayırlısı ile . Sohbet grubunda ismen dua isticem senin için.ama lütfen sende bebeklerimi kaybedc im dusuncesinden çık ..dilinde her zaman dua zikir olsun.uzun oldu hakkini helal et
Helal olsun kuzum Rabbime bıraktım en hayırlısı hangisiyiyse o olsun inşallah Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar