Sorum var Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,236 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr Hemen Bakın Hiç İyi Değilim 😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
İnşallah canım ikiz gebeler çok burada herkesin sorunu var rabbim yardımcısı olsun inşallah herkesin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️
Amin kuzum Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin ama dedim ya çoğul gebelikler hep riskli kbul ediliyor ama merak etme Allah ın izniyle hicbirsey olmaz kendine inan bebeklerine güven. Bana hmileyken Bebeklerin bu kadar güçlü olduğunu söyleselerdi inanmazdım. Ama gerçekten inanılmaz güçlüler hatta anne babadan bile güçlüler onlar çok farklı bir duygu

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin ama dedim ya çoğul gebelikler hep riskli kbul ediliyor ama merak etme Allah ın izniyle hicbirsey olmaz kendine inan bebeklerine güven. Bana hmileyken Bebeklerin bu kadar güçlü olduğunu söyleselerdi inanmazdım. Ama gerçekten inanılmaz güçlüler hatta anne babadan bile güçlüler onlar çok farklı bir duygu
Haklısın kuzum bamabska bir duygu gerçekten 🌹🤗

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
Hülyacım Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah rabbim büyük yiyecek ekmekleri icecek suları varsa rabbim o iki yavrunuda korur merak etme sen şu mübarek ayda Allah'ım tez zamanda sifani versin inşallah senin üzülme diyemeyeceğim elbet uzululur ama çok fazla kendini yipratma

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Alah razı olsun birtsnem elde olmuyor Allah'ım hayirli olanı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲
Hülyacım Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah rabbim büyük yiyecek ekmekleri icecek suları varsa rabbim o iki yavrunuda korur merak etme sen şu mübarek ayda Allah'ım tez zamanda sifani versin inşallah senin üzülme diyemeyeceğim elbet uzululur ama çok fazla kendini yipratma

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Benim Acılamam Vardı Serklaj Olacaktım Önermediler Rahime Halka Taktı Doktor Bugün Açık Ve Net Konuştu Suyun Gelirse Birşey Yapamayız Bebekleri Kaybedebilirsin dedi😥😥😥🥲🥲🥲😪😪 Ben Gerçekten Hiç İyi Değilim Mahvoldum İçim Parçalanıyor Allah'ım Bu Gözyaşlarimi durduracakmi içim paramparca Bu aciyida Kaldırabilecemmi bebeklerim Sağlıkla Gelsin başka birşey İstemiyorum Tükendim Artık 😪 Hayallerim Yine Yarım Kalacak İçimde Kötü Hisler Var 😪 çok kötü durumdayım bir bilseniz
Balım doktorlar her zaman her koşulda yüzde 1 bile olsa olumsuz tarafı söylerler çünkü söylemek zorundalar düşün bademcik ameliyatı çok basit bir ameliyat onda bile bak bir şey olursa sorumlusu biz değiliz manasında konuşma yaparlar sen gönlünü ferah tut elinden geleni yaptın be yapmaya devam et bolca dinlen dua et gerisi Rabbimin emri peygamberler bile karşı çıkamamışken biz kimiz böyle düşün sıkıntı stres sana yasak vicdan olarak da kendi kendine yasaklamalısın olumsuz her türlü düşünceyi dualarımız seninle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar